Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Becker leidt Union naar zege in Berlijnse derby

Aanvaller Becker leidt Union naar zege in Berlijnse derby

BERLIJN (ANP) - Met Sheraldo Becker in een opvallende rol heeft Union Berlin de Berlijnse derby van Hertha BSC gewonnen. In het Stadion An der Alten Försterei deed de thuisclub dat voor ruim 20.000 toeschouwers met 3-1.

Jordan Pefok opende voor rust de score, op aangeven van Becker. De oud-speler van onder meer ADO Den Haag zorgde zelf voor de 2-0. Dankzij Robin Knoche liep Union verder uit. Dodi Lukebakio scoorde voor Hertha.

De van Vitesse overgenomen verdediger Danilho Doekhi bleef op de bank bij Union. Datzelfde gold voor Deyovaisio Zeefuik bij de tegenstander.

Freiburg won ruim bij FC Augsburg, 4-0. De Japanner Ritsu Doan, door de Duitse club weggehaald bij PSV, behoorde tot de doelpuntenmakers. Oranje-international Mark Flekken stond als gebruikelijk in het doel bij Freiburg. Jeffrey Gouweleeuw deed mee bij de thuisclub.

Kampioen Bayern München had het seizoen in de Bundesliga vrijdag geopend met een ruime zege bij Eintracht Frankfurt, 6-1.

Meer uit Voetbal

Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

11 minuten geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

4 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

16 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

16 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

17 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

17 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

17 uur geleden