Aanvaller Bakis leidt Heracles met hattrick langs FC Emmen
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de positie in de middenmoot verstevigd. De Tukkers versloegen op eigen veld hekkensluiter FC Emmen met 4-0. Sinan Bakis was de gevierde man bij de thuisclub; de 26-jarige Turk scoorde drie keer. Hij had in zijn eerste seizoen in de Eredivisie nog niet gescoord.
Bakis begon nog aarzelend aan het duel. Hij liet mede door toedoen van doelman Dennis Telgenkamp (ex-Heracles) in de openingsfase eerst nog twee grote kansen liggen. In de 26e minuut was het eindelijk raak voor de aanvaller, die smachtte naar zijn eerste treffer. Van heel dichtbij kreeg hij de bal voor het intikken: 1-0. Op slag van rust passeerde hij Telgenkamp met een schuiver in de korte hoek: 2-0.
Na de pauze zorgde de ontketende Bakis op aangeven van Rai Vloet voor 3-0 met een schot uit de draai in de hoek. Vloet bepaalde in de slotfase de eindstand op 4-0.
Voor FC Emmen was er opnieuw geen redden aan. De stuurloze ploeg van coach Dick Lukkien was aanvallend amper gevaarlijk en maakte in verdedigend opzicht een zeer kwetsbare indruk. Aan de elfde competitienederlaag viel niet te ontkomen. Met het schamele aantal van 5 punten wachten de Emmenaren nog altijd op de eerste seizoenszege in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
12 uur geleden