Aanvaller Arias verruilt FC Emmen voor VVV-Venlo
VENLO (ANP) - Jafar Arias voetbalt het komende seizoen voor VVV-Venlo. De 24-jarige Nederlandse aanvaller, met roots op Curaçao, komt over van FC Emmen, waarmee hij de afgelopen twee seizoenen in de eredivisie uitkwam. Arias tekent bij de Limburgse eredivisionist een contract voor één jaar.
Arias debuteerde in het betaalde voetbal in het seizoen 2014-2015 bij FC Groningen. Daarna kwam hij drie jaar uit voor FC Dordrecht. De centrumspits maakte in vijftig eredivisieoptredens bij Emmen vier doelpunten. Voor de nationale voetbalploeg van Curaçao kwam hij inmiddels tot zeven interlands.
"VVV is een mooie club met een authentiek en gezellig stadion, waar supporters fanatiek achter de club staan", ervoer Arias al. "Het feit dat er nu een natuurgrasmat komt te liggen draagt alleen maar bij aan de keuze voor de club. VVV-Venlo gaat voor een herkenbare speelstijl, gecombineerd met passie en strijd om op die manier wederom een seizoen in de eredivisie veilig te stellen."
Kum
Arias treft volgend seizoen in Venlo ook de Duitser Christian Kum. De 34-jarige routinier speelde de afgelopen twee seizoenen al in het geel-zwart van de Venlose club en verlengde zijn contract met een jaar. Kum kwam eerder in Nederland uit voor ADO Den Haag, sc Heerenveen, FC Utrecht en Roda JC.
"Een rots in de branding", noemt technisch manager Stan Valckx de Duitser. "We weten wat we aan Christian hebben. Een goede verdediger, inzetbaar op meerdere plekken in de verdediging. Hij weet bovendien als geen ander wat eredivisievoetbal vraagt van een voetballer."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
5 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
15 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
18 uur geleden