Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Adekanye zevende versterking Go Ahead Eagles

Aanvaller Adekanye zevende versterking Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Bobby Adekanye teruggehaald naar Nederland. De 23-jarige aanvaller ondertekende een contract voor twee jaar in Deventer. Adekanye is al de zevende versterking van Go Ahead Eagles.

De geboren Nigeriaan, die al op jonge leeftijd met zijn familie naar Nederland verhuisde, speelde in de jeugd voor onder meer Ajax en PSV. Adekanye voetbalde als tiener ook voor jeugdteams van FC Barcelona en Liverpool. Hij debuteerde in 2019 als prof bij de Italiaanse club Lazio. De Romeinen verhuurden de Nederlandse jeugdinternational de afgelopen jaren aan Cádiz, ADO Den Haag en Crotone. Adekanye verruilt Lazio nu voor Go Ahead Eagles.

"Ik wilde graag weer terug naar Nederland, naar mijn familie en vrienden. Toen Go Ahead Eagles zich meldde, hoefde ik daar geen twee keer over na te denken", zegt de aanvaller, die vorig jaar met ADO degradeerde uit de Eredivisie.

De club van de nieuwe trainer René Hake, de opvolger van Kees van Wonderen, versterkte zich eerder al met Finn Stokkers, Jahnoah Markelo, Jeffrey de Lange, José Fontán, Rashaan Fernandes en Xander Blomme.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

4 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

5 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

11 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

12 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

12 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

16 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

16 uur geleden