Aanvaller Abraham helpt AS Roma aan nipte zege op Udinese
ROME (ANP) - Tammy Abraham heeft AS Roma aan een thuiszege op Udinese geholpen. De spits, overgekomen van Chelsea, maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico.
Rick Kardorp kreeg een basisplaats van trainer Jose Mourinho en speelde de hele wedstrijd. Bram Nuytinck startte voor Udinese en werd in de slotfase gewisseld. Zijn ploeggenoot Marvin Zeegelaar bleef op de bank.
AS Roma eindigde het duel met 10 man. Lorenzo Pellegrini kreeg in de slotminuut van de reguliere speeltijd een tweede gele kaart.
AS Roma is de nummer 4 van de Serie A, met 3 punten minder dan koploper Napoli dat nog zonder puntenverlies is. Napoli won eerder op donderdag het uitduel met Sampdoria (0-4). Victor Osimhen maakte twee doelpunten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
19 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
1 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
5 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
20 uur geleden