Aanvaller Abraham helpt AS Roma aan nipte zege op Udinese
ROME (ANP) - Tammy Abraham heeft AS Roma aan een thuiszege op Udinese geholpen. De spits, overgekomen van Chelsea, maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico.
Rick Kardorp kreeg een basisplaats van trainer Jose Mourinho en speelde de hele wedstrijd. Bram Nuytinck startte voor Udinese en werd in de slotfase gewisseld. Zijn ploeggenoot Marvin Zeegelaar bleef op de bank.
AS Roma eindigde het duel met 10 man. Lorenzo Pellegrini kreeg in de slotminuut van de reguliere speeltijd een tweede gele kaart.
AS Roma is de nummer 4 van de Serie A, met 3 punten minder dan koploper Napoli dat nog zonder puntenverlies is. Napoli won eerder op donderdag het uitduel met Sampdoria (0-4). Victor Osimhen maakte twee doelpunten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
14 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden