
Aantal winkels niet bereikbaar na explosie Poolse winkel
BEVERWIJK (ANP) - Een aantal winkels in het winkelcentrum Beverhof in Beverwijk is zaterdagochtend niet bereikbaar vanwege het politieonderzoek na opnieuw een explosie bij de Poolse supermarkt daar. Dat meldt de veiligheidsregio. De schade aan de winkel is groot. De gevel is naar beneden gekomen en de glazen pui is beschadigd. De omgeving is afgezet.
Ook is de Breestraat, waar de winkel aan ligt, is niet open voor doorgaand autoverkeer.
Dezelfde supermarkt in Beverwijk werd woensdag ook al getroffen door een explosie.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 38-jarige man uit Amsterdam aangehouden die wordt verdacht van het bedreigen van Douwe Bob.
31 minuten geledenHOUTEN (ANP) - Het is woensdag de warmste 2 juli sinds het begin van de metingen, meldt Weeronline. De temperatuur in De Bilt steeg om 13.30 uur naar 33,7 graden en daarmee ging het oude record uit de boeken. Dat stond op 33,6 graden en werd gemeten in 2010. Het is de tweede dag op rij dat er een warmterecord wordt verbroken.
46 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De 30-jarige Roman D., die vijf willekeurige slachtoffers zou hebben neergestoken bij de Dam in Amsterdam, heeft tot nu toe nog geen verklaring willen afleggen over zijn motief. Dat maakte de officier van justitie woensdag bekend in de rechtbank in Amsterdam, waar D. niet aanwezig was. Hij is inmiddels drie keer gehoord.
47 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De Stichting Kinderopvang Huizen is schuldig aan de dood van een 2-jarig jongetje op 3 april 2023, stelt de rechtbank. De stichting heeft onvoldoende gedaan om de veiligheid bij de peuterspeelzaal 't Kraaltje te waarborgen en moet een boete van 30.000 euro betalen, waarvan 25.000 euro voorwaardelijk.
50 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Het treinverkeer op de hogesnelheidslijn is volgens spoorbeheerder ProRail "veel beter beschermd" tegen de harde wind na de plaatsing van wind- en geluidsschermen. Die zijn de afgelopen jaren langs de spoorlijn gezet om de wind tegen te houden.
54 minuten geledenSCHIPHOL (ANP) - De Koninklijke Marechaussee (KMar) waarschuwt mensen die via Schiphol reizen voor grote drukte de komende weken door de zomervakantie. Van 4 juli tot en met 31 augustus zullen in totaal ruim 5,8 miljoen reizigers de paspoortcontrole passeren, aldus de instantie. Door de grote drukte kan het zijn dat mensen wat langer dan gebruikelijk moeten wachten.
2 uur geledenBIDDINGHUIZEN (ANP) - A$AP Rocky heeft zijn optredens bij Lowlands en Pukkelpop geannuleerd. Dat maakten de organisaties woensdag bekend via sociale media. De rapper was aangekondigd als headliner van beide festivals. De reden waarom A$AP Rocky heeft afgezegd is niet bekend.
2 uur geleden