Aantal verkochte tickets EK vrouwen op bijna half miljoen
LONDEN (ANP) - Voor het komende Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen zijn bijna een half miljoen tickets verkocht. Vooral de wedstrijden van gastland Engeland zijn populair. De openingswedstrijd van komende woensdag op Old Trafford in Manchester, tussen Engeland en Oostenrijk, is uitverkocht. Datzelfde geldt voor de finale op Wembley in Londen op 31 juli, meldt de organisatie.
Sarina Wiegman, bondscoach van Engeland, vindt het leuk om te zien dat het toernooi leeft. Het EK zou eigenlijk vorig jaar zijn, maar werd vanwege de coronapandemie met een jaar uitgesteld. "Ik denk dat we er goed opstaan", aldus Wiegman, die Oranje bij het vorige EK in 2017 in Nederland de titel bezorgde. Als bondscoach van Engeland is Wiegman nog ongeslagen, inmiddels al veertien wedstrijden.
Nederland speelt volgende week zaterdag de eerste groepswedstrijd op het EK, tegen Zweden.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
15 uur geleden