Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal televisieverkopen verdubbeld door EK

Aantal televisieverkopen verdubbeld door EK

DEN HAAG (ANP) - Het aantal verkochte televisies bij Coolblue en MediaMarkt is verdubbeld in de afgelopen weken ten opzichte van een normaal jaar. Dat komt mede door het EK voetbal. Vooral tv's met grotere schermen en beamers doen het beter dan in een jaar zonder groot sporttoernooi.

Volgens MediaMarkt lag de piek van het aantal verkopen tijdens de groepsfase, waarvan de laatste wedstrijden eind vorige maand werden gespeeld. "Behalve het succes van Oranje tot nu toe, zijn ook de vele acties van merken een reden tot meer verkopen. Maar inmiddels zijn veel van die acties weer voorbij", laat een woordvoerder weten.

Concurrent EP: die honderd winkels heeft in Nederland, spreekt van een groei van 65 procent in juni, de eerste maand van het EK. In de laatste weken van juni namen de verkopen met 80 procent toe ten opzichte van een jaar eerder.

"Nu de verhuur van grote beeldschermen en televisies een piek bereikt heeft en de schermen op deze manier niet meer of slecht verkrijgbaar zijn, zien we nog een extra toename in de verkoop van onze grootste modellen, waaronder de 75 inch en 85 inch. Doordat onze EP: winkels altijd voorraad hebben, zien we met name winkelverkopen stijgen", laat een woordvoerster weten.

Meer uit Financieel

Mobiele storing bij telecomaanbieder Odido

DEN HAAG (ANP) - Telecomaanbieder Odido kampte woensdagochtend met een storing bij het mobiele netwerk. Volgens een woordvoerder van Odido is de technische storing inmiddels verholpen. Er was volgens de zegsman geen sprake van een cyberaanval. Hij spreekt van een "vervelende situatie" door de storing.

22 minuten geleden
Hof: oud-ING-topman Hamers niet verder strafrechtelijk vervolgd

DEN HAAG (ANP) - De voormalige ING-topman Ralph Hamers wordt niet verder strafrechtelijk vervolgd voor zijn rol in het eerdere witwasschandaal bij de bank. Het gerechtshof Den Haag heeft woensdag het verzoek van het Openbaar Ministerie (OM) om de oud-ING-baas niet verder te vervolgen toegewezen.

32 minuten geleden
Noorwegen stelt mijnbouw op zeebodem jarenlang uit

OSLO (ANP/AFP) - Noorwegen stelt de verstrekking van vergunningen voor de winning van grondstoffen op de zeebodem met minstens vier jaar uit. De regering sloot daarover een deal met kleinere partijen in het parlement als onderdeel van een begrotingsakkoord. Vorig jaar was Noorwegen nog het eerste Europese land dat zeegebieden had aangewezen voor de winning van grondstoffen.

1 uur geleden
Voorlopig akkoord alle EU-instituten over importstop Russisch lng

BRUSSEL (ANP) - Het Europees Parlement en de EU-lidstaten hebben in de nacht van dinsdag op woensdag een voorlopig akkoord gesloten over de importstop van Russisch vloeibaar gas (lng) voor 1 januari 2027. Dat voorstel had de Europese Commissie gedaan in september. De import van Russisch gas via pijpleidingen wordt per 30 september 2027 verboden, zo is besloten.

2 uur geleden
Damrak volgt Wall Street omhoog

AMSTERDAM (ANP) - De beursgraadmeters in Amsterdam zijn woensdag hoger geopend, in navolging van de koerswinsten op Wall Street dinsdag. De beurshandel daar kreeg een opsteker van een herstel van de bitcoin. Afgelopen weken ging de toonaangevende cryptomunt hard omlaag, wat voor grote onrust zorgde bij beleggers.

3 uur geleden
Heijmans krijgt grote opdracht van TenneT voor elektriciteitsnet

EDE (ANP) - Heijmans heeft opdracht gekregen van netbeheerder TenneT om de komende vijf jaar belangrijke onderdelen te produceren voor hoogspanningsstations in een nieuwe fabriek in Ede. Het contract voor de levering van de zogeheten hoogspanningsvelden heeft een waarde van bijna 80 miljoen euro, maakten het bouw- en infrabedrijf en TenneT woensdag bekend.

3 uur geleden
FT: AI-bedrijf Anthropic mogelijk volgend jaar naar beurs

LONDEN (ANP) - Het Amerikaanse AI-bedrijf Anthropic gaat mogelijk volgend jaar naar de aandelenbeurs, meldt Financial Times op basis van bronnen. Volgens de zakenkrant heeft Anthropic advocatenkantoor Wilson Sonsini ingehuurd om voorbereidingen te treffen voor een eventuele beursgang die begin volgend jaar al kan plaatsvinden.

4 uur geleden