Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal reizigers Eindhoven Airport in 2024 gedaald na recordjaar

Aantal reizigers Eindhoven Airport in 2024 gedaald na recordjaar

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar bijna 6,8 miljoen reizigers verwelkomd. Dat zijn er ongeveer 15.000 minder dan in 2023, toen een recordaantal mensen via de luchthaven reisde. Ook het aantal starts en landingen lag lager dan in 2023.

In totaal waren er 40.826 starts en landingen op het vliegveld, tegen 41.496 vorig jaar. Het aantal vergunde zogeheten vliegbewegingen was met 41.500 wel hetzelfde. Volgens Eindhoven Airport kon een deel daarvan echter niet worden uitgevoerd, onder andere door Transavia. Die luchtvaartmaatschappij kampte met technische problemen en een gebrek aan personeel en moest als gevolg daarvan slots teruggeven.

Mei was met 680.953 passagiers de drukste maand ooit op Eindhoven Airport. De drukste dag op de luchthaven was 12 mei, toen werden 24.853 reizigers verwelkomd. Dat was ook meer dan op de drukste dagen in 2023 en 2022. De populairste bestemmingen bleven hetzelfde als vorig jaar, namelijk Londen en de Spaanse steden Málaga en Alicante.

Meer uit Financieel

KPMG niet meer onder verscherpt toezicht van AFM om examenfraude

AMSTELVEEN (ANP) - KPMG staat niet meer onder verscherpt toezicht van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) vanwege fraude met examentoetsen. Dit meldt het advies- en accountantsbureau bij de publicatie van zijn jaarverslag.

4 minuten geleden
UWV: komende jaren grotere arbeidskrapte in techniek en transport

AMSTERDAM (ANP) - Tientallen beroepsgroepen krijgen de komende jaren te maken met een nog grotere krapte op de arbeidsmarkt. Uitkeringsinstantie UWV meldt na onderzoek dat de arbeidsmarkt voor 32 beroepsgroepen al krap of zeer krap is en verwacht dat dit toeneemt tot 2030. Dit geldt vooral voor technische en transportberoepen.

27 minuten geleden
ABN AMRO opent via dochterbedrijf deur voor cryptodiensten

AMSTERDAM (ANP) - ABN AMRO heeft de deur geopend naar cryptodiensten. Een Duitse dochteronderneming heeft een Europese vergunning gekregen voor het aanbieden van diensten voor het bewaren van en betalen met cryptomunten zoals bitcoin en ethereum.

44 minuten geleden
Nederlanders geven online minder geld uit, maar kopen wel vaker

EDE (ANP) - Nederlanders hebben in het afgelopen kwartaal online iets minder geld uitgegeven dan een jaar geleden. In het derde kwartaal hebben consumenten 7,7 miljard euro aan onlineuitgaven gedaan, meldt Thuiswinkel.org na onderzoek. Dat is 2 procent minder dan in het derde kwartaal van 2024.

1 uur geleden
Werkloosheid stabiel op 4 procent, wel stijging onder jongeren

DEN HAAG (ANP) - De werkloosheid is in november voor de derde maand op rij onveranderd gebleven, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Net als in september en oktober zat 4 procent van de beroepsbevolking zonder betaald werk. Dat is het hoogste niveau in vier jaar.

1 uur geleden
Chipbedrijven en Oracle flink lager op roodgekleurd Wall Street

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met rode cijfers gesloten, waarbij vooral flinke koersverliezen waren te zien in de chipsector. Ook softwareconcern Oracle stond bij de dalers op Wall Street na een bericht over het afketsen van een deal voor de financiering van een groot datacenter van het bedrijf.

10 uur geleden
Netanyahu: Israël keurt grote gasdeal met Egypte goed

JERUZALEM (ANP/RTR) - Israël heeft woensdag goedkeuring gegeven voor een grote aardgasdeal met Egypte. Dat zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu. Het gaat volgens Netanyahu om een deal ter waarde van bijna 35 miljard dollar waarbij de komende jaren gas aan Egypte wordt geleverd uit het grote gasveld Leviathan voor de kust van Israël.

10 uur geleden