Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal nieuwe Duitse coronagevallen schiet weer omhoog

Aantal nieuwe Duitse coronagevallen schiet weer omhoog

BERLIJN (ANP) - Voor de derde dag op rij is het aantal nieuwe coronabesmettingen dat in de laatste 24 uur is vastgesteld in Duitsland flink gestegen. Het Robert Koch Instituut (RKI), de Duitse evenknie van het RIVM, meldt 22.268 nieuwe gevallen.

Dat is weer een forse stijging ten opzichte van de ongeveer 18.500 nieuwe gevallen die woensdag werden gemeld. Dinsdag was er sprake van ongeveer 13.500 nieuwe gevallen. In de drie dagen daarvoor was het aantal nieuwe gevallen juist elke dag fors gedaald.

In het afgelopen etmaal bezweken nog eens 389 personen in Duitsland aan de gevolgen van Covid-19. Het totale officiële dodental als gevolg van de corona-epidemie staat er tot dusver op 15.160.

Meer uit Buitenland

VS bestempelen Colombiaans kartel als terroristische organisatie

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten hebben Colombia's grootste drugskartel Clan del Golfo bestempeld als terroristische organisatie. In een verklaring noemt buitenlandminister Marco Rubio de groepering een "gewelddadige en machtige criminele organisatie" die voornamelijk leeft van cocaïnehandel en verantwoordelijk is voor terroristische aanslagen in Colombia.

2 uur geleden
EU-landen aan Russische grens willen meer Europese hulp

HELSINKI (ANP) - De EU-landen aan de Russische grens mogen niet alleen opdraaien voor hun veiligheid, vinden ze. Acht 'oostflankstaten' vragen de Europese Unie om hun verdediging tegen Rusland "onmiddellijk" en met voorrang te versterken.

2 uur geleden
Brit krijgt 21,5 jaar celstraf voor inrijden op menigte Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Een Britse man die in mei met een auto inreed op feestvierders in Liverpool, is veroordeeld tot 21,5 jaar gevangenisstraf. Er vielen 134 gewonden, onder wie acht kinderen.

4 uur geleden
Axios: Musk geeft weer financiële steun aan Republikeinen

WASHINGTON (ANP) - Techmiljardair Elon Musk is begonnen met het financieren van Republikeinse campagnes voor de belangrijke tussentijdse verkiezingen van volgend jaar. Bronnen zeggen tegen nieuwssite Axios dat Musk flinke cheques uitschrijft en duidelijk heeft gemaakt dat Republikeinen nog meer geld tegemoet kunnen zien.

5 uur geleden
Voedselonzekerheid dreigt voor 17 miljoen mensen in Afghanistan

KABUL (ANP) - Meer dan 17 miljoen mensen in Afghanistan worden deze winter geconfronteerd met acute voedselonzekerheid, waarschuwt het Wereldvoedselprogramma (WFP) van de VN. Dat zijn 3 miljoen mensen meer dan vorig jaar.

5 uur geleden
Toeristen moeten gaan betalen voor Trevifontein

ROME (ANP) - Toeristen moeten vanaf begin volgend jaar gaan betalen voor een bezoek aan de beroemde Trevifontein in Rome. De entree bedraagt dan 2 euro, berichten Italiaanse media als Sky TG24 en Corriere della Sera.

5 uur geleden
Omgekomen schutter Bondi Beach kwam uit India

HAIDERABAD (ANP/RTR) - De omgekomen schutter van de aanslag op het Australische Bondi Beach, Sajid Akram, was afkomstig uit de Zuid-Indiase stad Haiderabad. Dat heeft de Indiase politie bekendgemaakt.

5 uur geleden