Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal nieuwe besmettingen in Duitsland neemt sneller toe

Aantal nieuwe besmettingen in Duitsland neemt sneller toe

BERLIJN (ANP/RTR) - Het aantal nieuwe besmettingen met het coronavirus per etmaal in Duitsland neemt sneller toe. Het Robert Koch Instituut (RKI), de Duitse evenknie van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM), meldt dat in de laatste 24 uur 1045 coronatesten positief bleken te zijn.

Woensdag meldde het RKI nog 741 positieve tests, een afname ten opzichte van dinsdag. Toen werden er 879 nieuwe besmettingsgevallen gemeld.

In de laatste 24 uur overleden in Duitsland zeven personen aan de gevolgen van Covid-19. Woensdag werden er twaalf doden gemeld en dinsdag acht.

In totaal heeft Duitsland tot nu toe 213.067 besmettingsgevallen en 9175 doden gemeld.

Meer uit Buitenland

Kendrick Lamar is rapper met de meeste Grammy's

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Kendrick Lamar is sinds zondag de rapper die de meeste Grammy's ooit heeft gewonnen. Hij heeft er nu 26, een meer dan de vorige recordhouder Jay-Z.

12 minuten geleden
Trump: VS en Cuba onderhandelen over akkoord 'op hoogste niveau'

MAR-A-LAGO (ANP/AFP/DPA) - De Verenigde Staten en Cuba onderhandelen "op het hoogste niveau" over een akkoord. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump zondag, nadat hij Cuba met een olieblokkade had gedreigd.

4 uur geleden
Topgeneraals Israël en VS ontmoetten elkaar in Pentagon

WASHINGTON (ANP/RTR) - De hoogste generaals van de Verenigde Staten en Israël hebben vrijdag overleg gevoerd in het Pentagon te midden van de oplopende spanningen met Iran. Dat zeiden twee Amerikaanse functionarissen tegen persbureau Reuters.

11 uur geleden
Oekraïne meldt ruim tien doden door inslag drone bij bus

DNIPRO (ANP/RTR) - Oekraïense regionale autoriteiten hebben gemeld dat een bedrijfsbus ten oosten van de stad Dnipro is getroffen door een Russische drone die vlak bij het voertuig insloeg. Daardoor zouden vijftien doden en meerdere gewonden zijn gevallen.

13 uur geleden
Bij brand in Crans-Montana gewond geraakte Zwitser overleden

SION (ANP/AF) - Een 18-jarige Zwitser die gewond raakte bij de dramatische brand met oud en nieuw in een café in het Zwitserse Crans-Montana is in een ziekenhuis in Zürich overleden, meldt de Zwitserse justitie.

15 uur geleden
Slowaakse veiligheidsadviseur stapt op over mails met Epstein

BRATISLAVA (ANP/AFP) - De veiligheidsadviseur van de Slowaakse regering, ex-minister van Buitenlandse Zaken Miroslav Lajcak, is opgestapt naar aanleiding van mails met de Amerikaanse zakenman en zedendelinquent Jeffrey Epstein. Lajcak zegt niets verkeerd te hebben gedaan en dat de omvang van Epsteins misbruik bij hem toen niet bekend was. Premier Robert Fico betreurt het vertrek van de ervaren diplomaat.

15 uur geleden
Zelensky: komende week nieuwe onderhandelingen in Abu Dhabi

KYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky meldt dat er komende week nieuw overleg met Rusland en de Verenigde Staten plaatsvindt in Abu Dhabi. Dat gebeurt op 4 en 5 februari, schrijft hij op X.

18 uur geleden