Aantal kijkers Wie is de Mol? zakt verder
HILVERSUM (ANP) - Het aantal kijkers van Wie is de Mol? is zaterdagavond weer wat teruggelopen. Op de zevende aflevering stemden volgens Stichting KijkOnderzoek ruim 2,1 miljoen mensen af, net iets minder dan vorige week. Het is daarmee de slechtst bekeken aflevering van het 23e seizoen.
Wie is de Mol? trapte vorige maand af met 2,6 miljoen kijkers, dat was het laagste aantal kijkers voor de eerste aflevering in de afgelopen jaren. In de weken daarna werden dat er steeds minder. De vijfde aflevering scoorde vervolgens weer een hoger aantal met 2,4 miljoen, maar vorige week zakte het programma weer. Wel wordt Wie is de Mol? veel teruggekeken.
Ook staat het programma, dat op NPO 1 wordt uitgezonden, wederom bovenaan de lijst met best bekeken programma's van zaterdag. Op de tweede plek staat het NOS Journaal van 20.00 uur, waar 1,9 miljoen mensen naar keken. Het NOS Journaal van 18.00 uur maakt de top drie compleet. Daar stemden 1,1 miljoen mensen op af.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - In de nacht van vrijdag op zaterdag vriest het bijna overal en ook valt er op de meeste plaatsen zo nu en dan sneeuw. Op veel plaatsen is dat 2 tot lokaal 5 centimeter, in het zuidoosten iets meer. Dat meldt Weeronline.
36 minuten geledenZWOLLE (ANP) - In het noorden van het land zijn de treinen vrijdagochtend weer gaan rijden, zoals gepland. In de nacht van donderdag op vrijdag heeft het volgens spoorbeheerder ProRail "aardig wat gesneeuwd, maar we kunnen gewoon starten".
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Het dak van een groot transportbedrijf in Tilburg is donderdagavond ingestort, nadat daar een dag eerder al delen van waren ingezakt. Het pand op industrieterrein Vossenberg was daarom al ontruimd en ook de gasleiding en elektra waren al afgesloten. De gemeente vermoedt dat het platte dak is bezweken onder het gewicht van de sneeuw.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voorzitter van de Raad voor de rechtspraak, Henk Naves, heeft zich in zijn nieuwjaarstoespraak in Den Haag afgevraagd waarom het zo stil is rond de Amerikaanse sancties tegen het Internationaal Strafhof. "Is het soms zo stil omdat we te afhankelijk zijn geworden?"
13 uur geledenVENLO (ANP) - De politie heeft dinsdag een 20-jarige man uit Venlo aangehouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van zijn vijf maanden oude baby. Het kindje overleed in december onder verdachte omstandigheden, meldt de politie donderdag.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De provincie Zuid-Holland heeft in een week tijd bijna 2,4 miljoen kilo zout gestrooid op provinciale wegen en fietspaden, de grootste hoeveelheid in zeker vijf jaar. Sinds de eerste 'strooidag' van deze winter (23 december) gaat het in totaal al om bijna 3 miljoen kilogram. Vorige winter reden de provinciale strooiwagens 2,23 miljoen kilo zout uit, in 2023-2024 was dat 1,81 miljoen kilo (1810 ton).
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De politie heeft twee verdachten aangehouden na de dood van een 60-jarige man in Schiedam maandag. Het gaat om jongens van 16 en 17 jaar uit Schiedam. De man overleed waarschijnlijk nadat hij werd mishandeld, na een ruzie over het gooien van sneeuwballen. Hij werd ter plekke gereanimeerd door hulpdiensten en een voorbijganger, maar kon niet meer worden gered.
16 uur geleden