Aantal ic-patiënten in België zakt onder 100
BRUSSEL (ANP) - Het aantal coronapatiënten in de Belgische ziekenhuizen is de afgelopen 24 uur verder gedaald, tot onder de 500. Er liggen nu 482 zieken met Covid-19 in de ziekenhuizen, van wie 99 op de intensivecareafdelingen. Het is voor het eerst sinds weken dat het aantal ic-patiënten in België is gedaald tot onder de 100. De Belgische gezondheidsautoriteiten melden ook 16 nieuwe sterfgevallen, waarmee het totaal in het land op 9.636 komt.
In het afgelopen etmaal werden 19 mensen in het ziekenhuis opgenomen en mochten er 69 naar huis. Er werden 142 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totale aantal bevestigde gevallen in België bedraagt nu 59.711.
Meer uit Buitenland
NEW YORK (ANP) - Een Amerikaanse rechter heeft een handgeschreven briefje vrijgegeven dat Jeffrey Epstein zou hebben geschreven voor een zelfmoordpoging. De veroordeelde zedendelinquent maakte enkele weken later een einde aan zijn leven.
15 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - In een nieuwe strategie voor terrorismebestrijding van de Amerikaanse overheid wordt Europa omschreven als broedplaats voor terrorisme, aangewakkerd door massamigratie.
17 minuten geledenBEIROET (ANP/AFP) - Israël heeft een luchtaanval uitgevoerd op de Libanese hoofdstad Beiroet. Het is de eerste keer dat die stad weer wordt bestookt sinds het ingaan van het staakt-het-vuren halverwege april.
7 uur geledenLAS PALMAS (ANP/AFP) - Het evacuatievliegtuig dat bezig is met het vervoer van opvarenden van het cruiseschip Hondius, moest uitwijken omdat het geweigerd werd in Marokko. Het toestel zou eigenlijk bijtanken in Marrakesh, maar kreeg daarvoor geen toestemming, zeggen bronnen bij de autoriteiten van de Canarische Eilanden tegen het Spaanse persbureau EFE en tegen AFP. Volgens AFP moest ook iets gerepareerd worden aan de veiligheidsmaatregelen rond een patiënt.
8 uur geledenASHKELON (ANP) - De Spaanse Flotilla-activist die vastzit in een Israëlische cel heeft volgens zijn actiegroep zijn hongerstaking omgezet in een zogenoemde 'droge hongerstaking'. Dat betekent dat Saif Abukeshek niet alleen niet meer eet, maar ook gestopt is met drinken. Dat houdt een mens normaal gesproken een week uit.
9 uur geledenGRAN CANARIA (ANP) - Een van de twee vliegtuigen die onderweg waren met opvarenden van het cruiseschip Hondius, is uitgeweken naar Gran Canaria, blijkt uit trackinggegevens. De reden is onduidelijk.
10 uur geledenATLANTA (ANP) - Ted Turner, de oprichter van de Amerikaanse nieuwszender CNN, is overleden, meldt CNN. Hij werd 87 jaar.
11 uur geleden