Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal coronadoden in Duitsland boven honderd

Aantal coronadoden in Duitsland boven honderd

BERLIJN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het aantal doden in Duitsland door het nieuwe coronavirus is tot boven de honderd gestegen. Het Robert Koch-Institut, de Duitse variant van het RIVM, meldde dinsdag dat er 28 nieuwe sterfgevallen waren waarmee het totaal aantal op 114 komt.

Het aantal besmettingen groeide met 4764 naar 27.436. Eerder was er voorzichtig optimisme over de de groei die afvlakte. Dinsdag bleek dat de toename toch nog steeds groter wordt.

Het aantal sterfgevallen ten opzicht van het aantal besmettingen is in Duitsland relatief laag. De oorzaak is waarschijnlijk dat nu in Duitsland nog veel minder ouderen door het virus zijn getroffen dan bijvoorbeeld in Italië. Van de besmettingen in Duitsland is 80 procent jonger dan 60 jaar.

Meer uit Buitenland

Terrorisme-onderzoek om explosief bij Bank of America in Parijs

PARIJS (ANP/RTR) - De Franse antiterrorisme-aanklager heeft een onderzoek geopend naar "terroristische samenzwering" rond een vermeende poging tot een aanslag in Parijs. Daar werd afgelopen weekend een explosief geplaatst bij een filiaal van de Bank of America.

29 minuten geleden
Al-Sharaa nuanceert uitspraak Merz over terugkeer Syriërs

LONDEN (ANP/DPA) - De Syrische president Ahmed al-Sharaa zegt dat hij niet nadrukkelijk heeft gezegd dat 80 procent van de Syriërs die in Duitsland wonen in de komende drie jaar moet terugkeren naar Syrië. De Duitse bondskanselier Merz deed die uitspraak na een ontmoeting met Al-Sharaa op maandag. Toen Merz kritiek kreeg op de uitspraak, zei hij dat die gebaseerd was op het gesprek met de Syrische president.

37 minuten geleden
Trump 'denkt er sterk over' uit de NAVO te stappen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt er sterk over om de Verenigde Staten uit de NAVO terug te trekken, zegt hij tegen The Telegraph. De andere NAVO-landen hebben de VS te weinig geholpen bij de oorlog tegen Iran, stelt de president in de Britse krant.

1 uur geleden
Veel animo in Florida voor geplande maanmissie Artemis II

ORLANDO (ANP/AFP) - De verwachte lancering van de Artemis II-maanmissie trekt al veel bekijks in Florida. Daar moet vanaf het Kennedy Space Center de SLS-raket met het Orion-ruimtevaartuig vertrekken, de eerste bemande maanmissie in decennia. Het doel: in tien dagen een rondje om de maan vliegen, om daarna terug te keren naar de aarde. Op het nabijgelegen Cocoa Beach zijn al veel dagjesmensen die van plan zijn te gaan kijken.

3 uur geleden
Vance brengt boek uit over zijn katholieke geloof

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft de verschijning aangekondigd van een boek dat gewijd is aan zijn katholieke geloof. Communion: Finding My Way Back to Faith is vanaf 16 juni verkrijgbaar in de Verenigde Staten.

6 uur geleden
Grote brand op luchthaven Koeweit door Iraanse droneaanval

KOEWEIT-STAD (ANP/RTR) - Een Iraanse droneaanval heeft brandstoftanks op de internationale luchthaven van Koeweit getroffen. De aanval veroorzaakte een enorme brand, maar eiste geen slachtoffers, meldde het Koeweitse staatspersbureau KUNA.

6 uur geleden
Trump beweert oorlog Iran binnen twee, drie weken te beëindigen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft tijdens een persconferentie in het Witte Huis gezegd dat hij verwacht dat de Verenigde Staten "de klus zullen klaren" in Iran. Gevraagd wanneer de VS klaar zijn met de oorlog, antwoordde Trump: "Ik denk binnen twee of drie weken."

6 uur geleden