Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal coronabesmettingen in Duitsland richting 50.000

Aantal coronabesmettingen in Duitsland richting 50.000

BERLIJN (ANP/DPA) - Het aantal mensen in Duitsland dat besmet is met het coronavirus is gestegen naar meer dan 46.600. Dat meldt persbureau DPA op basis van alle cijfers die door deelstaten naar buiten zijn gebracht. Donderdag stond het aantal geïnfecteerden nog op ruim 43.000.

Noordrijn-Westfalen is het hardst getroffen, daar zijn meer dan 11.500 besmettingen en 85 doden. In Beieren zijn 10.180 ziektegevallen, Baden-Württemberg telt er meer dan 8400. Hamburg kent relatief gezien het hoogste aantal besmettingen, ruim 95 gevallen per 100.000 inwoners.

Tot nu toe zijn 285 mensen in het land gestorven aan de gevolgen van de longziekte. Nog eens twee Duitsers lieten het leven in Egypte.

Meer uit Buitenland

Melania zit als eerste first lady VN-Veiligheidsraad voor

NEW YORK (ANP/DPA) - Melania Trump heeft als eerste first lady een vergadering van de VN-Veiligheidsraad voorgezeten. De first lady betuigde in haar openingsrede medeleven met "families die hun helden hebben verloren, die hun leven hebben opgeofferd voor de vrijheid".

1 uur geleden
Video's van verklaringen van Clintons over Epstein gepubliceerd

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Een onderzoekscommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft videobeelden van de getuigenverklaringen van voormalig president Bill Clinton en zijn vrouw Hillary gepubliceerd. De verklaringen werden vorige week achter gesloten deuren afgelegd voor de commissie.

2 uur geleden
Trump voor het eerst als president naar Correspondents' Dinner

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - Voor het eerst zal Donald Trump als president het jaarlijkse Correspondents' Dinner voor Witte Huis-verslaggevers bijwonen. Daarmee beëindigt hij zijn jarenlange boycot van het evenement.

2 uur geleden
Israël voert opnieuw aanvallen uit op Beiroet

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Israël heeft in de nacht van maandag op dinsdag opnieuw aanvallen uitgevoerd op de Libanese hoofdstad Beiroet. Volgens het Israëlische leger waren commandocentra en wapenopslagfaciliteiten van Hezbollah in Beiroet het doelwit.

3 uur geleden
Rubio: hoop dat Iraniërs de regering kunnen omverwerpen

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse buitenlandminister Marco Rubio zegt te hopen dat het Iraanse volk de regering omver kan werpen. Hij zei ook dat Iran onder de huidige machthebbers een enorm risico vormt.

6 uur geleden
Iraanse Revolutionaire Garde dreigt met geweld Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP/RTR) - Een commandant van de Iraanse Revolutionaire Garde heeft herhaald dat de Straat van Hormuz gesloten is. Schepen die toch proberen te passeren, zullen volgens hem in brand worden gestoken, aldus Iraanse media.

7 uur geleden
Revolutionaire Garde dreigt: vijanden zelfs thuis niet veilig

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse Revolutionaire Garde heeft gezworen wraak te nemen voor de aanval waarbij ayatollah Ali Khamenei werd gedood. "De vijand moet weten dat hun gelukkige dagen voorbij zijn", zei een bevelhebber van de Garde op staatstelevisie. "Ze zullen nergens ter wereld meer veilig zijn, zelfs niet in hun eigen huizen."

9 uur geleden