Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aantal besmettingen met coronavirus Suriname stijgt met 25

Aantal besmettingen met coronavirus Suriname stijgt met 25

PARAMARIBO (ANP) - Het aantal besmettingen met het coronavirus in Suriname is woensdag met 25 gestegen naar een totaal van 261. Het dodental staat op zes, 48 mensen zijn hersteld. Dat blijkt uit de cijfers op de Surinaamse Covid-19-website.

Er zitten 361 mensen in verplichte quarantaine. Dit zijn meestal mensen die mogelijk met een besmet persoon in aanraking zijn geweest. Ook mensen die vanuit het buitenland naar Suriname komen moeten twee weken in quarantaine.

Volgens nieuwssite Starnieuws zijn bij goudmultinational IamGold zeven medewerkers besmet met het virus. De directie heeft alle werkzaamheden gestopt tot duidelijk is dat alle noodzakelijke maatregelen zijn genomen. De medewerkers hadden afgelopen vrijdag het werk al neergelegd. Ze waren niet tevreden over de coronamaatregelen van het bedrijf.

Meer uit Buitenland

WSJ: VS onderschepten 8 aan Iran gelinkte tankers sinds blokkade

WASHINGTON (ANP) - Amerikaanse marine-eenheden hebben sinds het begin van de blokkade van de Straat van Hormuz acht olietankers onderschept die Iraanse havens binnenvoeren of verlieten. Dat meldt The Wall Street Journal op basis van Amerikaanse functionarissen.

1 uur geleden
Tien landen roepen op tot einde van vijandelijkheden in Libanon

OTTAWA (ANP) - In een gezamenlijke verklaring hebben Canada, Groot-Brittannië, Japan en zeven andere landen opgeroepen tot een "onmiddellijk einde aan de vijandelijkheden in Libanon". De landen maken zich "ernstige zorgen over de verslechterende humanitaire situatie en de crisis rond ontheemding in Libanon", aldus de verklaring die door Canada werd verspreid.

1 uur geleden
Gesanctioneerde tanker niet voorbij VS-blokkade Straat van Hormuz

SINGAPORE (ANP) - De door de Verenigde Staten gesanctioneerde tanker Rich Starry is woensdag teruggekeerd naar de Straat van Hormuz. Het schip had een dag eerder de Golf verlaten. Uit scheepvaartgegevens van de scheepvaartmonitor Kpler bleek dat het schip er niet in was geslaagd door een Amerikaanse blokkade te breken, die gericht is op schepen die Iraanse havens aandoen.

2 uur geleden
Leger VS doodt vier mensen bij aanval op vermoedelijke drugsboot

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger heeft vier mannen gedood bij een aanval op een vermoedelijk drugssmokkelschip in de oostelijke Stille Oceaan. Dat meldt het Amerikaanse Southern Command (SOUTHCOM).

3 uur geleden
Studie: AI-bots geven in helft gevallen misleidend medisch advies

LONDEN (ANP) - Door kunstmatige intelligentie (AI) aangedreven chatbots geven gebruikers in ongeveer de helft van de gevallen problematisch medisch advies. Dat blijkt uit een onderzoek naar de gezondheidsrisico's van door AI gegenereerde adviezen, waarvan de resultaten zijn gepubliceerd in het medische tijdschrift BMJ Open.

3 uur geleden
Rechtse Peruaanse kandidaat López eist nietigverklaring stemming

LIMA (ANP) - De Peruaanse rechtse presidentskandidaat Rafael López Aliaga heeft dinsdag opgeroepen de eerste ronde van de verkiezingen in het land nietig te verklaren. Hij beweerde dat er sprake was van fraude, al leverde hij daarvoor geen bewijs.

3 uur geleden
Vance: wantrouwen tussen VS en Iran niet zomaar weg te nemen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance zei dinsdag dat er veel wantrouwen bestaat tussen Washington en Teheran en dat dit "niet van de ene op de andere dag kan worden weggenomen". Vance deed zijn uitspraak tijdens het evenement Turning Point USA.

3 uur geleden