Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanklager wil Tannane drie wedstrijden aan de kant hebben

Aanklager wil Tannane drie wedstrijden aan de kant hebben

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal heeft NEC-speler Oussama Tannane een schikkingsvoorstel gedaan van vier wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk. De Marokkaanse middenvelder werd zondag in de Gelderse derby tegen Vitesse (0-0) al na ruim 20 minuten met rood van het veld gestuurd, omdat hij in een duel met Kacper Kozlowski een slaande beweging had gemaakt.

Tannane en NEC hebben tot 14.00 uur de tijd om te reageren op het schikkingsvoorstel. Als ze het voorstel afwijzen, gaat de tuchtcommissie zich over de zaak buigen.

Ajax-verdediger Devyne Rensch kreeg een schikkingsvoorstel van één wedstrijd schorsing. Rensch werd zaterdag tegen FC Twente (0-0) van het veld gestuurd omdat hij de doorgebroken Ricky van Wolfswinkel neerhaalde. Rensch raakte bij die actie zelf geblesseerd en verliet het veld op een brancard. De verdediger mist zondag de Klassieker in Rotterdam. Ajax wil dan voorkomen dat Feyenoord een voorsprong van 8 punten neemt aan kop van de Eredivisie.

De Turkse middenvelder Dogan Erdogan van Fortuna Sittard kreeg een schikkingsvoorstel van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk. Erdogan moest zondag tegen PSV met rood van het veld. Fortuna gaf met tien spelers een voorsprong uit handen, maar kwam diep in de blessuretijd alsnog op gelijke hoogte: 2-2. Voor Erdogan was het al zijn tweede rode kaart dit seizoen.

Meer uit Voetbal

Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

3 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

3 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

4 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

5 uur geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

5 uur geleden
Nederlands elftal op WK in groep F

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.

5 uur geleden