Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanhoudingen bij rellen in Den Haag

Aanhoudingen bij rellen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - In Den Haag was het woensdagavond opnieuw onrustig in delen van de stad. De politie heeft in totaal vier mensen aangehouden wegens het gooien van vuurwerk, brandstichting en belediging van agenten.

Een persoon werd in Scheveningen aangehouden. In de wijk Escamp werden drie mensen aangehouden, zei een woordvoerder van de politie.

In de wijk Duindorp was het de afgelopen dagen onrustig, omdat de gemeente geen toestemming heeft gegeven voor vreugdevuren tijdens de jaarwisseling. In Duindorp bleef het woensdagavond rustig, aldus een woordvoerder.

Woensdag werd bekend dat de meesten van de 34 relschoppers die in Duindorp zijn aangehouden een boete krijgen of een taakstraf.

Meer uit Binnenland

Gezin Jonnie Boer is 'op afstand' bij afscheid voor genodigden

ZWOLLE (ANP) - De vrouw en twee kinderen van de overleden topkok Jonnie Boer zijn donderdag niet zelf aanwezig bij het afscheid voor genodigden. Op een groot bord bij de ingang van Boers driesterrenrestaurant De Librije in Zwolle legt de familie uit dat ze zelf deze dag achter de schermen blijven, maar dat ze "alles op afstand meekrijgen".

1 uur geleden
Duitse vakantiegangers zorgen voor drukte op de weg

DEN HAAG (ANP) - Duitse vakantiegangers zorgen voor drukte op de wegen in ons land. Volgens de ANWB hebben veel mensen in Duitsland een lang weekend vrij en dat leidt tot files in Nederland. Vooral op de A12 tussen de grens en knooppunt Velperbroek lopen weggebruikers veel vertraging op, gemiddeld een uur, zegt een woordvoerder van de verkeersdienst.

1 uur geleden
Meeste Nederlanders vinden de Nationale Herdenking belangrijk

AMSTERDAM (ANP) - Tachtig procent van de Nederlanders vindt de Nationale Herdenking op 4 mei belangrijk of heel belangrijk. Maar het aandeel dat de herdenking heel belangrijk vindt, is dit jaar iets gedaald vergeleken met vorig jaar. Dat meldt het Nationaal Comité 4 en 5 mei op basis van het jaarlijkse Nationaal Vrijheidsonderzoek.

2 uur geleden
10,5 miljoen aangiftes inkomstenbelasting voor 1 mei, een record

DEN HAAG (ANP) - De Belastingdienst ontving in maart en april een recordaantal van ruim 10,5 miljoen aangiftes voor de inkomstenbelasting van particulieren en ondernemers. Vorig jaar kwamen er 10,3 miljoen aangiftes binnen voor 1 mei.

2 uur geleden
Aangepast vliegverkeer en ov rond dodenherdenking

DEN HAAG (ANP) - Alle treinen in Nederland staan tijdens de Nationale Herdenking op 4 mei vanaf 20.00 uur twee minuten stil. Dit geldt ook voor bussen, metro's, trams en veerponten van stadsvervoerders in onder meer Rotterdam en Amsterdam. Luchtverkeersleiding Nederland (LVNL) meldt dat het vliegverkeer wordt aangepast rond de dodenherdenking.

3 uur geleden
AP: informatie over huiseigenaren kan uitlekken bij nieuwe regels

DEN HAAG (ANP) - Persoonlijke gegevens van huiseigenaren kunnen in verkeerde handen vallen bij nieuwe regels die het kabinet wil invoeren. Daarvoor waarschuwt de Autoriteit Persoonsgegevens (AP). De privacytoezichthouder wil dat de aanpassing van de wet niet doorgaat zolang de problemen niet zijn opgelost.

3 uur geleden
Trouwen op gemeentehuis bijna overal duurder dan jaar eerder

DEN HAAG (ANP) - Aankomende bruidsparen die op het gemeentehuis willen trouwen, betalen in 2025 meer dan vorig jaar. Op de vrijdagmiddag kost een huwelijksceremonie gemiddeld 499 euro. Een jaar eerder was dit nog 478 euro. Dat concludeert vaksite ThePerfectWedding.nl, die de tarieven bij alle gemeenten heeft verzameld.

5 uur geleden