Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanhouding in zaak schiet- en steekpartij Ridderkerk

Aanhouding in zaak schiet- en steekpartij Ridderkerk

ROTTERDAM (ANP) - In de zaak van een schiet- en steekpartij in Ridderkerk (Zuid-Holland) in de nacht van zaterdag 12 augustus op zondag 13 augustus is woensdag iemand aangehouden, meldt de politie donderdag. Het gaat om een 18-jarige Rotterdammer die ervan wordt verdacht te hebben geschoten. Hij wordt verdacht van poging tot doodslag, bevestigt de politie na berichtgeving door het AD.

Het incident vond plaats in een shoarmazaak op de Ringdijk in de Zuid-Hollandse plaats. De aanleiding was een ruzie tussen twee duo's. Twee mensen raakten gewond, een 18-jarige en een 45-jarige man, beiden uit Ridderkerk. Zij zijn vader en zoon.

Zij kregen in het etablissement een conflict met twee andere mannen, onder wie de 18-jarige uit Rotterdam. Vervolgens werd er over en weer gestoken en later ook geschoten. Daarbij werd de 18-jarige Ridderkerker geraakt in een voet. Het ene duo ging ervandoor, de vader en zoon bleven achter. Zij moesten behandeld worden in het ziekenhuis. Hoewel de Ridderkerkers slachtoffer werden, zijn ze ook verdachte in de zaak. Op verdenking van geweldpleging werden ze kort na het incident aangehouden door de politie.

De 18-jarige man uit Ridderkerk wordt verdacht van steken, hij zit nog vast. Zijn vader mocht naar huis, maar is nog wel verdachte in de zaak. Mogelijk is de zoon eerder die dag beroofd en is dat de aanleiding geweest voor de ruzie. De vader en zoon zijn mogelijk verhaal gaan halen. De politie doet verder onderzoek en sluit meer aanhoudingen niet uit.

Meer uit Binnenland

Cornald Maas volgend jaar geen commentator tijdens songfestival

HILVERSUM (ANP) - Cornald Maas verzorgt volgend jaar niet het commentaar tijdens het Eurovisie Songfestival. Omdat AVROTROS zich uit het evenement heeft teruggetrokken, vindt de omroep het "niet passend" om dat door een gezicht van de omroep te laten doen.

4 uur geleden
F-35's naar Lelystad, nog geen besluit over passagiersvluchten

DEN HAAG (ANP) - Het demissionaire kabinet volgt de wens van de Tweede Kamer en laat een besluit over de opening van Lelystad Airport voor passagiersvluchten aan zijn opvolger. Op de luchthaven worden wel F-35-gevechtsvliegtuigen gestationeerd. Dat besluit ligt vrijdag voor in de ministerraad, bevestigen Haagse bronnen na een bericht van De Telegraaf.

4 uur geleden
NS kampt met storing reisinformatie

UTRECHT (ANP) - Op NS-stations is momenteel geen of verkeerde roisinformatie te zien op de borden. Dat komt door een technische storing. Ook komen vertragingen en wijzigingen niet goed door in de NS-reisplanner-app.

6 uur geleden
VNG: situatie Albergen niet te vergelijken met nu

DEN HAAG (ANP) - De situatie rondom de komst van een asielopvang in Albergen is moeilijk te vergelijken met de huidige gang van zaken. Dat zegt de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) na een oordeel van de Nationale ombudsman. "Dit speelde allemaal voor de komst van de spreidingswet", zegt een woordvoerder van de VNG. "Het benadrukt wel opnieuw dat inwoners gehoord moeten worden."

8 uur geleden
Vier topstukken Dubois-collectie aan Indonesië gegeven

JAKARTA (ANP) - Nederland heeft vier topstukken uit de collectie van de Nederlandse wetenschapper Eugène Dubois teruggegeven aan Indonesië. De overhandiging van een schedelkapje, een dijbeen en een kies van de homo erectus en een schelp met krassen erin vond plaats in Museum Nasional Indonesia in Jakarta. De Nederlandse ambassadeur in Indonesië, Marc Gerritsen, overhandigde de fossielen aan de Indonesische cultuurminister Fadli Zon.

8 uur geleden
Provincie Zuid-Holland gedoogt langer dieselbussen van Qbuzz

DEN HAAG (ANP) - De provincie Zuid-Holland heeft Qbuzz toestemming gegeven om ook volgend jaar nog met dieselbussen te rijden. Tot 1 april mag Qbuzz de diesels blijven gebruiken in het noorden van de provincie, in gemeenten als Alphen aan den Rijn, Gouda en Leiden. Het vervoersbedrijf moet noodgedwongen ruim zestig oude dieselbussen inzetten, omdat er vorig jaar problemen waren met de levering van elektrische bussen.

8 uur geleden
Advocaat Gillis mag onderzoek verrichten naar foto's Kremers

DEN BOSCH (ANP) - De advocaat van Peter Gillis mag van de rechtbank in Den Bosch extra onderzoek verrichten naar foto's die zijn ex-partner Nicol Kremers als bewijs aanvoert van mishandelingen waarvan Gillis wordt verdacht. Het gaat om een aantal digitale bestanden waarvan de verdediging de betrouwbaarheid betwist. De rechter bepaalde dat een tegenonderzoek onder voorwaarden is toegestaan.

9 uur geleden