Aangeslagen Ajax heeft verdediger Sánchez terug
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van Ajax kan zaterdag in de competitiewedstrijd tegen FC Volendam weer beschikken over Jorge Sánchez. De Mexicaanse verdediger ontbrak de laatste wedstrijden in de selectie vanwege een knieblessure. Sánchez trainde vrijdag voluit mee. De rechtsback, afgelopen zomer overgekomen van Club América, speelde als invaller vooralsnog vijf wedstrijden.
Ajax hoopt zich tegen FC Volendam te herstellen van de teleurstellende resultaten in de laatste weken. De landskampioen verloor drie van de laatste vier wedstrijden en kwam vorige week in de Eredivisie voor eigen publiek niet verder dan 1-1 tegen Go Ahead Eagles. De ploeg van Schreuder werd dinsdag in de Champions League overklast door Napoli en moest een historisch zware nederlaag incasseren: 1-6.
Ajax en Napoli treffen elkaar woensdag weer, dan in Napels. Als de Amsterdammers winnen van Volendam, nemen ze in ieder geval voor een dag de koppositie in de Eredivisie over van AZ. De Alkmaarse ploeg, die 1 punt meer heeft, speelt zondag tegen FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zal samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de beker van het wereldkampioenschap voetbal uitreiken aan de winnaar van het toernooi. Dat heeft de voorzitter van de wereldvoetbalbond dinsdag bevestigd. Op 19 juli zal de winnaar van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gekroond worden in het New York New Jersey Stadium.
3 uur geledenBOSTON (ANP) - De moeder van de Franse bondscoach Didier Deschamps is overleden. Dat heeft de Franse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. Deschamps zal de uitvaart in Frankrijk bijwonen en mist daardoor de derde groepswedstrijd van Frankrijk tegen Noorwegen. Assistent-trainer Guy Stéphan neemt de taken van Deschamps waar tijdens zijn afwezigheid.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal met 5-0 gewonnen van Oezbekistan. Een hoofdrol was weggelegd voor Cristiano Ronaldo met twee doelpunten. Nuno Mendes en Rafael Leão scoorden een keer en er was een eigen doelpunt van Oezbekistan.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Tijjani Reijnders ziet het Nederlands elftal groeien op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Het gevoel is goed na Zweden", doelt hij op de ruime winst (5-1) in het tweede duel van Oranje op de grootste mondiale eindronde met 48 deelnemers en 104 wedstrijden. "Er zijn voldoende dingen die beter kunnen. Daar praten we over en hebben we net op getraind."
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het grootste wereldkampioenschap ooit zorgt er ook voor dat spelers en oud-spelers uit de Eredivisie een grotere rol spelen. De 48 deelnemende landen selecteerden gezamenlijk 33 spelers uit de hoogste voetbalcompetitie uit Nederland en daarnaast vele internationals met een verleden bij clubs uit Nederland.
5 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo (41) heeft als eerste voetballer ooit op zes verschillende wereldkampioenschappen gescoord. Dat deed de Portugees door dinsdag in de zesde minuut 1-0 te maken in het tweede groepsduel van zijn land met Oezbekistan op het WK in de VS, Canada en Mexico.
5 uur geledenSEATTLE (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal mag langer in de VS verblijven rond de derde groepswedstrijd op het WK. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender NBC News op basis van een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid.
5 uur geleden