Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aangeslagen Ajax heeft verdediger Sánchez terug

Aangeslagen Ajax heeft verdediger Sánchez terug

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van Ajax kan zaterdag in de competitiewedstrijd tegen FC Volendam weer beschikken over Jorge Sánchez. De Mexicaanse verdediger ontbrak de laatste wedstrijden in de selectie vanwege een knieblessure. Sánchez trainde vrijdag voluit mee. De rechtsback, afgelopen zomer overgekomen van Club América, speelde als invaller vooralsnog vijf wedstrijden.

Ajax hoopt zich tegen FC Volendam te herstellen van de teleurstellende resultaten in de laatste weken. De landskampioen verloor drie van de laatste vier wedstrijden en kwam vorige week in de Eredivisie voor eigen publiek niet verder dan 1-1 tegen Go Ahead Eagles. De ploeg van Schreuder werd dinsdag in de Champions League overklast door Napoli en moest een historisch zware nederlaag incasseren: 1-6.

Ajax en Napoli treffen elkaar woensdag weer, dan in Napels. Als de Amsterdammers winnen van Volendam, nemen ze in ieder geval voor een dag de koppositie in de Eredivisie over van AZ. De Alkmaarse ploeg, die 1 punt meer heeft, speelt zondag tegen FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Duitse voetbalbond bevestigt vertrek bondscoach Nagelsmann

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.

3 uur geleden
Spits Haller neemt afscheid van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.

3 uur geleden
Napoli stelt Allegri aan als nieuwe trainer

NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.

4 uur geleden
Algerijn Mahrez stopt als international na uitschakeling op WK

VANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.

5 uur geleden
Salah mogelijk niet in basis Egypte voor WK-duel met Australië

ARLINGTON (ANP/AFP) - Het is nog onzeker of sterspeler Mohamed Salah van Egypte vrijdagavond aan de aftrap staat voor de wedstrijd in de zestiende finales van het WK voetbal tegen Australië. De 34-jarige aanvaller werd afgelopen weekend tijdens het laatste groepsduel met Iran (1-1) gewisseld met een hamstringprobleem.

6 uur geleden
Bondscoach Nagelsmann stopt volgens Duitse media na echec WK

BERLIJN (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann (38) stapt op. Dat melden verschillende Duitse media waaronder Sky Sport en Bild Zeitung op vrijdag. Het vertrek van Nagelsmann komt niet als verrassing, al had hij zelf aanvankelijk aangegeven tot en met het EK van 2028 te willen aanblijven. Duitsland werd in de zestiende finale van het WK voetbal na strafschoppen uitgeschakeld door Paraguay.

7 uur geleden
Zwitserland na winst op Algerije naar achtste finales WK voetbal

VANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.

8 uur geleden