Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aangehouden bestuurder aanrijding Epe vrij, maar blijft verdachte

Aangehouden bestuurder aanrijding Epe vrij, maar blijft verdachte

EPE (ANP) - De 23-jarige man die zondagavond werd aangehouden in verband met een fatale aanrijding in het Gelderse Epe is vrijgelaten. Wel blijft hij verdacht van betrokkenheid in de zaak, meldt de politie, die op zoek is naar een bepaalde getuige. Bij het ongeluk kwam zaterdagavond een 14-jarig meisje om het leven. Na het ongeluk was de bestuurder doorgereden.

"Nader onderzoek moet uitsluitsel geven wat er op de plek van het ongeval precies gebeurd is en of de man het ongeval heeft veroorzaakt. De politie is nog op zoek naar een specifieke getuige", meldt de politie in een verklaring.

Degene die specifiek gezocht wordt, is de bestuurder van een witte Renault Clio. Die reed zaterdagavond iets voor middernacht over de Heerderweg en kwam uit de richting van Heerde. Nadat de bestuurder de plek waar later het ongeval zou plaatsvinden had gepasseerd, reed deze de Paasvuurweg in.

Aangereden

Het ongeluk gebeurde op de Heerderweg. Het meisje werd aangereden door een auto terwijl ze daar fietste samen met een jongen.

Over de vrijgelaten man stelt de politie nog dat bekeken wordt of hem een strafrechtelijk verwijt gemaakt kan worden. En zo ja, van welk strafbaar feit er sprake is. Het onderzoek zal enige tijd in beslag nemen, aldus de politie. Die vindt dat er nu geen redenen zijn om de man tijdens het onderzoek vast te laten zitten. Nadat de politie het dossier heeft opgemaakt, beslist een officier van justitie over eventuele verdere vervolging.

Meer uit Binnenland

DJI: focus ligt op terugkeren van rust in de gevangenis

VUGHT (ANP) - "We focussen ons nu op het terugkeren van de rust in de penitentiaire inrichting." Een uur na de beëindiging van de gijzeling van twee medewerkers van de gevangenis in Vught zegt een woordvoerder van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) dat dat "nu het belangrijkste is".

1 uur geleden
Premier Aruba niet naar Nederland om 'spanning in eigen regio'

ORANJESTAD (ANP) - De Arubaanse premier Mike Eman annuleert zijn bezoek aan Nederland. Als reden geeft hij 'de voelbare spanning in de regio'. Amerika heeft in de afgelopen maanden een grote militaire macht opgebouwd voor de grens met Venezuela. Aruba ligt enkele tientallen kilometers van het Zuid-Amerikaanse land.

2 uur geleden
Gijzeling in gevangenis Vught voorbij, medewerkers in veiligheid

VUGHT (ANP) - De gijzeling in de psychiatrische afdeling van de gevangenis in het Brabantse Vught is voorbij. Een gedetineerde hield daar twee medewerkers vast tegen hun wil. Aan het begin van de avond werden zij in veiligheid gebracht. "De gedetineerde is onder controle", laat de Dienst Justitiële Inrichtingen weten.

2 uur geleden
Gegijzelden PI Vught zijn twee medewerkers

DEN HAAG (ANP) - De gegijzelden die op de psychiatrische afdeling van de gevangenis in Vught worden vastgehouden, zijn twee medewerkers. Dat laat het ministerie van Justitie en Veiligheid weten. Eerder was nog onbekend om hoeveel mensen het ging, en of het gedetineerden of medewerkers zijn.

3 uur geleden
Gijzeling gaande op psychiatrische afdeling gevangenis Vught

VUGHT (ANP) - Op de psychiatrische afdeling van de penitentiaire inrichting in Vught is een gijzeling gaande, meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI). De politie is ter plaatse en doet er alles aan om de situatie zo snel mogelijk onder controle te krijgen. De families van de betrokkenen zijn ingelicht, meldt de dienst.

4 uur geleden
JenV: incident Vught niet in zwaar beveiligde EBI

DEN HAAG (ANP) - Het gemelde incident in de gevangenis in Vught vindt niet plaats in de Extra Beveiligde Inrichting (EBI), meldt het ministerie van Justitie en Veiligheid. In de EBI zit onder meer Ridouan Taghi opgesloten. Verdere informatie over het incident had de woordvoerder niet.

4 uur geleden
Incident binnen muren gevangenis Vught, veel politie ingezet

VUGHT (ANP) - Binnen de gevangenis in Vught is vrijdagmiddag een incident gaande. Daarom zijn veel agenten ingezet rond het gebouw. Het is nog niet duidelijk wat er precies aan de hand is. Het is ook niet bekend of het incident is gebeurd in de zwaar beveiligde EBI of bij de reguliere gevangenis.

4 uur geleden