Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aangehouden bestuurder aanrijding Epe vrij, maar blijft verdachte

Aangehouden bestuurder aanrijding Epe vrij, maar blijft verdachte

EPE (ANP) - De 23-jarige man die zondagavond werd aangehouden in verband met een fatale aanrijding in het Gelderse Epe is vrijgelaten. Wel blijft hij verdacht van betrokkenheid in de zaak, meldt de politie, die op zoek is naar een bepaalde getuige. Bij het ongeluk kwam zaterdagavond een 14-jarig meisje om het leven. Na het ongeluk was de bestuurder doorgereden.

"Nader onderzoek moet uitsluitsel geven wat er op de plek van het ongeval precies gebeurd is en of de man het ongeval heeft veroorzaakt. De politie is nog op zoek naar een specifieke getuige", meldt de politie in een verklaring.

Degene die specifiek gezocht wordt, is de bestuurder van een witte Renault Clio. Die reed zaterdagavond iets voor middernacht over de Heerderweg en kwam uit de richting van Heerde. Nadat de bestuurder de plek waar later het ongeval zou plaatsvinden had gepasseerd, reed deze de Paasvuurweg in.

Aangereden

Het ongeluk gebeurde op de Heerderweg. Het meisje werd aangereden door een auto terwijl ze daar fietste samen met een jongen.

Over de vrijgelaten man stelt de politie nog dat bekeken wordt of hem een strafrechtelijk verwijt gemaakt kan worden. En zo ja, van welk strafbaar feit er sprake is. Het onderzoek zal enige tijd in beslag nemen, aldus de politie. Die vindt dat er nu geen redenen zijn om de man tijdens het onderzoek vast te laten zitten. Nadat de politie het dossier heeft opgemaakt, beslist een officier van justitie over eventuele verdere vervolging.

Meer uit Binnenland

Man aangehouden na dood van vrouw in woning in Leiderdorp

LEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.

1 uur geleden
Problemen met treinverkeer in noorden duren tot in de avond

GRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.

9 uur geleden
ProRail: datum terugkeer naar normale dienstregeling nog onzeker

UTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".

10 uur geleden
Spoorproblemen noorden houden tot in de middag aan

GRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.

13 uur geleden
Havenbedrijf: onduidelijk of Ferro Dome gered kan worden

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.

15 uur geleden
Meeste sportcomplexen in Tilburg weer open na sluiting om sneeuw

TILBURG (ANP) - De meeste binnensportlocaties in Tilburg zijn zaterdag weer open, meldt de gemeente. Veel sportlocaties waren sinds donderdag uit voorzorg dicht, omdat er veel ijs en sneeuw op de daken lag. Alleen de Ireen Wüst IJsbaan en Zwembad Reeshof blijven zaterdag gesloten. Die gaan zondag weer open.

15 uur geleden
Wisselstoringen en kapotte treinen in het noorden van het land

GRONINGEN (ANP) - In het noorden van het land zijn er zaterdagochtend problemen op het spoor, is te zien op de website van NS. Door wisselstoringen en defecte treinen is op meerdere trajecten in Groningen en Friesland sprake van vertragingen of uitval van treinen.

16 uur geleden