Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aandelen Franse bedrijven stijgen door verwachte komst van Messi

Aandelen Franse bedrijven stijgen door verwachte komst van Messi

PARIJS (ANP) - Aandelen van bedrijven die betrokken zijn bij het Franse profvoetbal zijn maandag gestegen. Dat heeft waarschijnlijk alles te maken met de verwachte overgang van Lionel Messi naar Paris Saint-Germain.

De aandelen van het beursgenoteerde Olympique Lyon, een concurrent van PSG, stegen met 0,9 procent. Mediabedrijven TF1 en Canal Plus zagen hun aandelen met respectievelijk 1,3 procent en 0,2 procent groeien. Verwacht wordt dat de kijkcijfers van de Franse competitie groeien als Messi bij PSG een aanval gaat vormen met Neymar en Kylian Mbappé. PSG is niet beursgenoteerd maar sinds 2011 in handen van Qatar Sports Investments.

De 34-jarige Messi nam zondag tijdens een emotionele persconferentie na 21 jaar afscheid van FC Barcelona. Hij gaf toe in gesprek te zijn met Paris Saint-Germain. Franse media verwachten hem maandag al in Parijs voor een medische keuring. Honderden fans van PSG verzamelden zich zondagavond vergeefs op luchthaven Charles de Gaulle.

Meer uit Voetbal

Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

41 minuten geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

1 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

1 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

1 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

4 uur geleden
Oranje traint voor 1500 enthousiaste toeschouwers in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.

5 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bedankt ontslagen Liverpool-trainer Slot

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.

5 uur geleden