Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aandeelhouder investeert 270 miljoen euro in Everton

Aandeelhouder investeert 270 miljoen euro in Everton

LIVERPOOL (ANP) - De Engelse voetbalclub Everton van technisch directeur Marcel Brands kan een flinke kapitaalinvestering tegemoet zien. De Iraanse zakenman Farhad Moshiri is van plan om voor 250 miljoen pond, omgerekend ruim 270 miljoen euro, nog meer aandelen in bezit te nemen. De 65-jarige Moshiri heeft nu al 77,2 procent van de aandelen in handen.

"Deze investering vormt een welkome kapitaalinjectie voor de club bij de aanpak van de aanhoudende financiële uitdagingen, veroorzaakt door de coronacrisis", schrijft de club in een korte verklaring. De raad van bestuur van Everton stelt voor om extra aandelen uit te geven en die te verkopen aan Moshiri. "Hij is al onze grootaandeelhouder en deze investering onderstreept zijn betrokkenheid bij Everton voor de lange termijn."

Moshiri stapte in 2016 in bij Everton, de 'tweede' club in de stad Liverpool. Hij kreeg aanvankelijk bijna de helft van de aandelen in handen. De Iraniër was eerder aandeelhouder bij Arsenal. Ondanks alle investeringen in de selectie is het Everton nog niet gelukt om aansluiting te vinden bij de top van de Premier League. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti begon sterk aan dit seizoen, maar is inmiddels afgezakt naar de negende plek.

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

16 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

40 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

41 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden