Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanbiedingenwebsite koopjedeal.nl stopt ermee na boete van ACM

Aanbiedingenwebsite koopjedeal.nl stopt ermee na boete van ACM

DEN HAAG (ANP) - Aanbiedingenwebsite koopjedeal.nl kondigt aan ermee te stoppen. Dat schrijft de site, ruim een week nadat bekend is geworden dat het bedrijf achter koopjedeal.nl een boete moet betalen vanwege nepkortingen.

Waarom koopjedeal.nl precies stopt, is niet naar buiten gebracht. "Helaas hebben we besloten om te stoppen met Koopjedeal. We hebben nu tijdelijk een leegverkoop, op=op", is alles wat de site in een verklaring laat weten. Koopjedeal.nl was woensdagavond niet bereikbaar voor commentaar.

Vorige week werd bekend dat webshops van bekende merken als G-Star, Tommy Hilfiger, Leen Bakker en JYSK boetes hebben gekregen omdat ze kortingsacties hielden die volgens de Autoriteit Consument & Markt (ACM) nep waren. De hoogste boete kreeg het bedrijf achter koopjedeal.nl, genaamd Day Trayders. De onderneming moet 163.000 euro betalen.

Alle geldstraffen bij elkaar telden op tot 621.000 euro. Bij de afprijzingen klopte de 'van-prijs' niet, legde de marktwaakhond uit. Dat komt neer op misleiding, omdat de korting zo lager uitvalt dan klanten denken of dat er eigenlijk helemaal geen sprake is van korting.

Meer uit Financieel

Duitse transportsector wil steun overheid om dure diesel

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse brancheorganisatie voor wegtransport vraagt de overheid om financiële steun door de sterke stijging van dieselprijzen. Volgens de vereniging van transport- en logistieke bedrijven BGL werkt de dure diesel uiteindelijk door in de consumentenprijzen.

5 uur geleden
Schouten: chemiesector onder druk, gebrek aan urgentie kabinet

AMSTERDAM (ANP) - Door de stijgende energieprijzen en het uitblijven van overheidsmaatregelen komt de Nederlandse chemiesector in zware problemen, waarschuwt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten. "Er is een gebrek aan urgentie bij het kabinet", zei ze in het programma Buitenhof.

6 uur geleden
Mkb'ers willen snel kabinetsingrijpen tegen dure brandstof

DEN HAAG (ANP) - Het gros van de ondernemers in het midden- en kleinbedrijf wil dat het kabinet spoedig met maatregelen komt om de torenhoge energie- en brandstofprijzen te dempen, meldt Ondernemend Nederland (ONL) na onderzoek. De ondernemersvereniging pleit voor een structurele verlaging van de energie- en brandstofprijzen en niet voor een "tijdelijke pleister".

8 uur geleden
Italië blijft financieel gezond ondanks steun tegen dure energie

ROME (ANP/BLOOMBERG) - De Italiaanse regering verwacht dat de steun aan bedrijven en gezinnen, bedoeld om hen te beschermen tegen hoge prijzen veroorzaakt door de Iranoorlog, de begrotingspositie van het land niet schaadt. Volgens de Italiaanse economieminister Giancarlo Giorgetti verkeert Italië in een "solide" positie om de crisis aan te pakken.

11 uur geleden
Open Huizen Dag trekt 52.000 bezoekers, meer dan vorige keer

UTRECHT (ANP) - Ongeveer 52.000 mensen hebben zaterdag een koopwoning bezichtigd tijdens de Open Huizen Dag van makelaarsorganisatie NVM. Dat zijn er meer dan tijdens de vorige editie in oktober. Toen bekeken 45.000 mensen een huis.

1 dag geleden
WTO-leden dichter bij overeenkomst digitale handel

YAOUNDÉ (ANP) - Wereldwijde afspraken om geen invoerheffingen in te voeren voor digitale handel worden mogelijk verlengd. Binnen de Wereldhandelsorganisatie (WTO) is de afspraak dat "elektronische transmissies", zoals downloads of digitale diensten, niet te maken mogen krijgen met importheffingen. India verzette zich aanvankelijk tegen een verlenging van die overeenkomst, maar laat zijn bezwaren op de WTO-top in Kameroen mogelijk vallen.

1 dag geleden
Haven in Oman ligt twee dagen stil, verwacht Maersk

KOPENHAGEN (ANP) - De werkzaamheden in de haven van Salalah in Oman liggen ongeveer 48 uur stil na een aanval zaterdagochtend, verwacht Maersk. De haven werd geëvacueerd na een "veiligheidsincident" dat schade heeft veroorzaakt aan een hijskraan. Volgens Maersk waren drones betrokken bij de aanval en werden explosies gemeld.

1 dag geleden