Aan Lille verhuurde aanvaller Akpom terug naar Ajax
LILLE (ANP) - Aanvaller Chuba Akpom keert na een verhuurperiode bij Lille terug naar Ajax. De Franse club bedankte Akpom en de eveneens gehuurde Mitchel Bakker op de clubwebsite voor hun bijdrage. Lille eindigde in de Ligue 1 als vijfde en kwalificeerde zich daarmee voor de Europa League volgend seizoen.
Ajax verhuurde Akpom in de winterse transferperiode voor de rest van het seizoen. In de overeenkomst was de mogelijkheid opgenomen dat de Franse club de aanvaller voor ruim 12 miljoen euro koopt, maar daar lijkt Lille geen gebruik van te maken. "Missie volbracht", schrijft de club over Akpom en Bakker. Lille huurde Bakker van Atalanta.
"Akpom werd veertien keer ingezet en scoorde 3 waardevolle doelpunten", aldus Lille. Bakker speelde 35 wedstrijden en scoorde vier keer. Beide spelers brachten hun professionaliteit en ervaring in en waren waardevol voor het team, meldt Lille.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
49 minuten geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
52 minuten geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
8 uur geleden