
AA Gent neemt na half jaar afscheid van trainer Vrancken
GENT (ANP) - Wouter Vrancken is geen trainer meer van AA Gent. De coach en de club hebben na een half jaar besloten om afscheid van elkaar te nemen.
Vrancken volgde afgelopen zomer Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent op. Hij boekte wisselvallige resultaten met de huidige nummer 6 van de Belgische voetbalcompetitie. Vrancken klaagde de afgelopen weken over het uitblijven van transfers. AA Gent gaat op zoek naar een opvolger voor de vertrokken coach.
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Fabián Ruiz heeft Paris Saint-Germain aan een uitzege op Toulouse geholpen. De Spanjaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd (0-1).
3 uur geledenTILBURG (ANP) - FC Groningen heeft afstand van de onderste plaatsen in de Eredivisie genomen. De ploeg van trainer Dick Lukkien won de uitwedstrijd tegen Willem II na een flitsende openingsfase (1-3).
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez heeft AC Milan aan een thuiszege op Hellas Verona geholpen. De spits, begin deze maand overgekomen van Feyenoord, maakte het enige doelpunt in San Siro. Hij scoorde in de 75e minuut op aangeven van de ingevallen Rafael Leão.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft bij de Marathon Cup in Utrecht haar vijftiende seizoenszege op de marathon geboekt. Daarmee evenaarde ze het record van Daniëlle Bekkering uit het seizoen 2006/2007. Groenewoud werd enkele uren eerder in Heerenveen nog Nederlands kampioene op de 3000 meter, nadat ze een dag eerder bij de NK afstanden ook het goud op de 1500 meter had gepakt.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Pascal Bosschaart baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij NAC Breda (0-0). "Ze zetten ons in de openingsfase onder druk maar ik had het gevoel dat er daarna meer viel te halen", zei hij.
5 uur geledenHEUSDEN-ZOLDER (ANP) - Harrie Lavreysen is voor de vierde keer Europees kampioen op de sprint geworden. De 27-jarige baanwielrenner uit Luyksgestel verdedigde zijn titel met succes door de Israëliër Mikhail Yakovlev in twee heats te verslaan.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax zijn uitgeschakeld in de KNVB-beker. De koploper van de Eredivisie verloor in de achtste finales voor eigen publiek van FC Twente: 0-2. Rose Ivens en Kayleigh van Dooren scoorden voor de kampioen.
5 uur geleden