Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

A2 weer vrij na aanrijdingen met acht voertuigen

A2 weer vrij na aanrijdingen met acht voertuigen

LIEMPDE (ANP) - Als gevolg van een aanrijding tussen een auto en een vrachtwagen, zijn in de nacht van zaterdag op zondag meerdere voertuigen op elkaar gebotst. Dit gebeurde op de snelweg A2 tussen Den Bosch en Eindhoven, die daardoor urenlang dicht was. In totaal botsten acht voertuigen op elkaar bij het Brabantse Liempde. De snelweg ging rond 08.15 uur weer open, zegt een politiewoordvoerder.

Een auto raakte rond 04.15 uur over de kop na een aanrijding met een vrachtwagen. Doordat weggebruikers moesten uitwijken, botsten nog meer auto's op elkaar. Ook een voertuig van Rijkswaterstaat, dat de weg moest afzetten, werd geraakt.

De politie trof niemand aan bij de auto die over de kop was geslagen. Daarop zijn een aantal ziekenhuizen gebeld. "De auto was behoorlijk gehavend, daar kom je niet zonder kleerscheuren uit", aldus de woordvoerder. Later bleek dat een man zich bij een ziekenhuis had gemeld. Hij verklaarde dat hij in de auto had gezeten. Het is nog niet duidelijk of hij de bestuurder was. De politie heeft hem opgezocht voor "tekst en uitleg", zei de woordvoerder. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.

Een andere persoon die bij de aanrijdingen betrokken was, is gewond per ambulance naar een ziekenhuis gebracht.

Meer uit Binnenland

Kabinet trekt 2 miljoen uit voor terugvinden Oekraïense kinderen

DEN HAAG (ANP) - Het demissionaire kabinet trekt dit jaar 2 miljoen euro extra uit voor het opsporen van Oekraïense kinderen die zijn meegenomen naar Rusland. Het geld wordt beschikbaar gesteld aan de VN en wordt volgens staatssecretaris Aukje de Vries (Ontwikkelingshulp, VVD) ook gebruikt om psychosociale hulp te geven.

12 minuten geleden
Advocaat: uitspraak rechtbank over Stint 'terecht en zuiver'

DEN BOSCH (ANP) - De uitspraak van de rechtbank in Den Bosch in de zaak rond het dodelijke ongeluk met de Stint is een "zeer terechte en heel zuivere", zei advocaat Geert-Jan Knoops vrijdag. De rechtbank sprak zijn cliënten, de twee Stintondernemers die door het Openbaar Ministerie strafrechtelijk aansprakelijk zijn gesteld voor het ongeval, vrij.

13 minuten geleden
Martini Ziekenhuis Groningen stelt operaties uit om griepgolf

GRONINGEN (ANP) - Het Martini Ziekenhuis in Groningen heeft besloten ongeveer twintig operaties af te zeggen die vrijdag en komende maandag gepland waren. Als gevolg van ziekte door griep is er minder personeel beschikbaar in het ziekenhuis.

42 minuten geleden
Ruim 13 miljoen illegale sigaretten gevonden bij drie onderzoeken

UTRECHT (ANP) - In drie verschillende onderzoeken zijn aan het begin van dit jaar ruim 13 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen, meldt de Fiscale Inlichtingen- en OpsporingsDienst (FIOD). Als de sigaretten waren verkocht, zou de Nederlandse staat zo'n 4,2 miljoen euro zijn misgelopen.

42 minuten geleden
OM wil in hoger beroep na vrijspraak in Stint-zaak

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie wil hoger beroep aantekenen in de zaak over het dodelijke ongeluk met de Stint. "We zijn zeker van plan in hoger beroep te gaan tegen het in onze ogen teleurstellende vonnis van de rechtbank", zegt een woordvoerder van het OM.

57 minuten geleden
Rechtbank komt tot vrijspraak in zaak over ongeluk met Stint

DEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft Stintondernemers Edwin Renzen en Peter Noorlander beiden vrijgesproken in de zaak over het dodelijke ongeluk met een Stint. De rechtbank kan niet vaststellen dat de Stint schadelijk was. Wel maakten beide ondernemers zich schuldig aan valsheid in geschrifte, maar ze krijgen daarvoor geen straf.

1 uur geleden
Schoof ging er 'altijd' van uit dat zijn kabinet zou vallen

DEN HAAG (ANP) - Dick Schoof is er "altijd wel van uitgegaan" dat zijn kabinet op een moment zou vallen, zei de demissionair premier na zijn laatste ministerraad. "Omdat je weet dat het ingewikkeld is en in de traditie van Nederland kabinetten eigenlijk zelden de hele rit uitzitten." Hij zegt dat hij weinig spijt heeft en dat hij weer ja zou zeggen als hem werd gevraagd premier te worden.

1 uur geleden