A2 bij Batadorp tot in nacht dicht na ongeval politievoertuigen
EINDHOVEN (ANP) - Rijkswaterstaat verwacht dat de A2 bij knooppunt Batadorp nog tot in de loop van de nacht afgesloten blijft. De politie doet daar onderzoek naar het ongeval waarbij twee motoragenten ernstig gewond raakten, eerder op woensdagavond. Het gaat om de rijbaan in de richting van Den Bosch.
Rond 19.30 uur vond een aanrijding plaats nadat de politie ongeveer tien minuten een gestolen voertuig had achtervolgd. Het gestolen voertuig, twee politieauto's en twee motoragenten waren bij de aanrijding betrokken. De politie zegt dat de bestuurder van de gestolen auto vermoedelijk op de politie is ingereden om te kunnen ontsnappen, maar dat moet nog worden onderzocht. De bestuurder is voortvluchtig.
Korpschef Janny Knol reageert op X op wat er is gebeurd. "In gedachten ben ik - net als iedereen binnen het korps - bij deze collega's, die vandaag letterlijk hun leven hebben gewaagd voor onze veiligheid."
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De website van DigiD is weer bereikbaar, nadat die het grootste gedeelte van de dag was afgesloten vanwege twee zwakke plekken in de PHP-programmeertaal. De meeste websites die worden beheerd door Logius zijn weer online, maar nog niet allemaal, meldt een woordvoerster.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Floradorp in Amsterdam-Noord is per direct cameratoezicht ingesteld. Burgemeester Femke Halsema heeft daartoe besloten na de onrust van de laatste tijd in de wijk.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De app en website van RTL Nieuws zijn na een paar uur offline te zijn geweest weer online. De website was net als vele anderen uit voorzorg offline gehaald vanwege kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek in een pand aan De Klencke in Buitenveldert (Amsterdam-Zuid) en dat heeft te maken met de zaak-Hajar. Volgens de politie is het de locatie waar de 29-jarige Amsterdamse vermoedelijk om het leven is gekomen. Forensische opsporing en de recherche doen er uitgebreid onderzoek, aldus de politie.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Websites van zeker dertien van de 25 veiligheidsregio's in Nederland zijn woensdag offline door kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP. Organisaties halen hun websites uit voorzorg uit de lucht vanwege het risico op digitale aanvallen. Dat blijkt uit een inventarisatie van het ANP.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De grootste stijging van de zorgpremie in jaren maakt de aanstaande bezuinigingen op de zorg nog pijnlijker voor patiënten. Dat stelt Patiëntenfederatie Nederland nadat verzekeraar DSW woensdag de premie voor volgend jaar bekendmaakte. Dit in combinatie met het verhoogde eigen risico en het uitblijven van hogere zorgtoeslag gaat "nog meer patiënten in de financiële problemen brengen", schrijft de organisatie.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De website waarop lezers kunnen stemmen voor de NS Publieksprijs is woensdagmiddag offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in programmeertaal PHP. Boekenkoepel CPNB laat weten de website uit voorzorg te hebben gesloten.
9 uur geleden