Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

A16 bij Dordrecht dicht door gekantelde vrachtwagen

A16 bij Dordrecht dicht door gekantelde vrachtwagen

DEN HAAG (ANP) - De snelweg A16 (Breda naar Rotterdam) is dicht bij Dordrecht-Centrum. Er is daar een vrachtwagen gekanteld, die geladen was met containers die weer gevuld waren met stenen. De containers zijn op de weg beland en de inhoud ligt verspreid over de rijbaan, melden de verkeersdiensten.

Verkeer dat vaststaat voor het ongeval wordt weggeleid. Het Rode Kruis heeft uit voorzorg en met het oog op het warme weer een noodhulpteam gestuurd naar het Van der Valk-hotel in Dordrecht, dat vlak bij de plaats van het ongeluk ligt. Het team kan hulp verlenen aan mensen die in de file staan en in de problemen komen. De Veiligheidsregio houdt ook een ambulance paraat.

Rijkswaterstaat is bezig met het opruimen van het puin en voert een spoedreparatie uit aan het wegdek. Rijkswaterstaat Verkeersinformatie denkt dat de stremming tot 15.00 uur duurt.

De gebruikelijke omrijroute, via de Heinenoordtunnel, is geen optie omdat die tunnel dicht is. De ANWB adviseert daarom om te rijden via de A27 en de A15.

Meer uit Binnenland

Gaswinning bij Ternaard gaat definitief niet door, deal met NAM

WIERUM (ANP) - De gaswinning onder de Waddenzee bij Ternaard in Friesland gaat definitief niet door. De Staat heeft een deal met gaswinningsbedrijf NAM gesloten, maakte energieminister Sophie Hermans (VVD) vrijdag bekend in het dorpshuis van het nabijgelegen Wierum.

9 minuten geleden
Simone Smit nieuwe baas van inlichtingendienst AIVD

DEN HAAG (ANP) - Simone Smit wordt de nieuwe directeur-generaal van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD). Zij volgt Erik Akerboom op, die de functie ruim vijf jaar bekleedde.

12 minuten geleden
UMCG hervat operaties aan aangeboren hartafwijkingen

GRONINGEN (ANP) - Mensen met een aangeboren hartafwijking kunnen daar vanaf januari weer aan worden geopereerd in het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG). De operaties waren in september stilgelegd na zorgen over sociale veiligheid. Een onderzoek daarnaar is afgerond.

1 uur geleden
Provincie Brabant schuift besluit over Moerdijk voor zich uit

DEN BOSCH (ANP) - De provincie Noord-Brabant stelt een besluit over het mogelijk verdwijnen van het dorp Moerdijk uit. De provincie wil de komende maanden diverse onderzoeken laten doen, onder meer om de maatschappelijke kosten en baten en de milieugevolgen te kunnen afwegen. Wat de gemeente Moerdijk betreft, maakt het dorp met ruim 1100 inwoners plaats voor uitbreiding van het bestaande haven- en industrieterrein in die plaats.

1 uur geleden
Negen mensen aangehouden rond Europese wedstrijd Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Negen mensen zijn donderdag aangehouden rond de Europa League-wedstrijd van Go Ahead Eagles tegen het Duitse VfB Stuttgart in Deventer. Ze hadden zich volgens de politie schuldig gemaakt aan belediging, mishandeling, openlijk geweld en het niet voldoen aan een bevel van een agent.

1 uur geleden
Boeren en trekkers bij provinciehuis Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Boeren met en zonder tractoren zijn naar het provinciehuis in Den Bosch gekomen. Ze maken zich zorgen over diverse plannen waarover de Brabantse politiek vrijdag vergadert. De maatregelen zijn ingrijpend, stapelen zich op op het boerenerf en hebben gevolgen voor de toekomst van de agrarische bedrijven, aldus landbouworganisatie ZLTO.

2 uur geleden
Autisme komt echt niet door vaccinaties, benadrukt Lareb

DEN BOSCH (ANP) - Mensen met een vorm van autisme hebben dat niet gekregen doordat ze zijn gevaccineerd. Inentingen veroorzaken geen autisme, heeft bijwerkingencentrum Lareb vrijdag nogmaals gezegd.

3 uur geleden