Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

700e doelpunt Messi helpt Barcelona niet langs Atlético

700e doelpunt Messi helpt Barcelona niet langs Atlético

BARCELONA (ANP) - Met het derde gelijkspel in de laatste vier competitieduels lijkt FC Barcelona verder achterop te raken op Real Madrid in de titelrace. Na een duel met liefst drie strafschoppen, waarvan er ook nog één mocht worden overgenomen, sloten Barcelona en Atlético Madrid in Camp Nou af met 2-2. Real Madrid kan donderdag thuis tegen Getafe de voorsprong op de naaste belager vergroten naar vier punten.

Barcelona-trainer Quique Setién had in de topper voor een 4-4-2-opstelling gekozen met Messi en Luis Suárez als enige aanvallers en Antoine Griezmann op de bank. De geblesseerde Frenkie de Jong ontbrak opnieuw, terwijl aan de andere kant Stefan Savic en Koke geschorst waren. Meer dan ooit had Barcelona de punten nodig. Real Madrid nam zondag in de titelrace een voorsprong van twee punten.

Barcelona kwam al na 12 minuten op voorsprong nadat Diego Costa de bal uit een corner van Messi via de binnenkant van zijn been in het eigen doel had doen belanden. De aanvaller van Atlético leek de pechvogel van de avond te worden toen hij niet veel later een makkelijk gegeven strafschop miste. Arbiter Hernandez vond dat doelman Marc-André Ter Stegen te vroeg bewogen had. Saúl schoot in de herkansing wel raak: 1-1.

Messi mocht in de 50e minuut aanleggen van 11 meter na opnieuw een discutabele strafschop: 2-1. De Braziliaan Felipe had Nélson Semedo licht geraakt. Messi benutte het buitenkansje met een stiftje en gaf daarmee de 700e treffer uit zijn loopbaan namens Barcelona en Argentinië extra glans. Maar genoeg voor de winst voor de ploeterende thuisploeg was het niet.

Twaalf minuten later lag de bal aan de andere kant opnieuw op de stip. Yannick Carrasco ging, al dan niet veroorzaakt door Semedo, naar de grond. Saúl schoot opnieuw raak: 2-2.

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

29 minuten geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

6 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

6 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

6 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

19 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

19 uur geleden