6 inzittenden bestelbus aangehouden na ongeval A58 met 2 gewonden
WAARDE (ANP) - De politie heeft vrijdag op de A58 bij Waarde in Zeeland zes inzittenden van een bestelbus aangehouden voor het veroorzaken van een verkeersongeval. Daarbij raakten twee personen gewond.
Volgens de politie gebeurde het ongeval vrijdag rond 17.30 uur, toen de bestelbus op hoge snelheid over de vluchtstrook reed. De bestuurder wilde volgens de politie de file voorbijrijden. Bij het passeren van een vrachtwagen raakte de bestuurder de macht over het stuur kwijt en reed hij tegen de vangrail aan. Vervolgens raakte hij drie auto's. Een bestuurder van een van de drie geraakte auto's en een inzittende van de bestelbus zijn met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurders van de andere twee voertuigen zijn ter plekke behandeld.
De politie besloot alle zes inzittenden van de bestelbus aan te houden, omdat niet duidelijk is wie de bestuurder is geweest.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Nieuwe regels vanuit het kabinet voor het vliegverkeer van en naar Schiphol hebben dusdanige tekortkomingen dat niet zeker is dat omwonenden ermee goed genoeg beschermd worden. Dat concludeert de Commissie voor de milieueffectrapportage (MER) vrijdag in een advies aan het kabinet. De commissie stelt zelfs dat het rapport herzien zou moeten worden.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten (D66) is bereid om de samenwerkingsafspraken tussen de vier landen binnen het koninkrijk Nederland aan te passen. Tijdens het zevendaagse bezoek van de minister-president aan Sint Maarten, Sint Eustatius, Saba, Bonaire, Aruba en CuraƧao zei de minister-president regelmatig dat hij het onderlinge gevoel binnen het koninkrijk wil versterken.
3 uur geledenVAALS (ANP) - Bij een schietpartij op de Parklaan in het Limburgse Vaals is een persoon overleden. Dat meldt de politie op X.
4 uur geledenBIDDINGHUIZEN (ANP) - In Biddinghuizen, in de provincie Flevoland, is vogelgriep vastgesteld op een leghennenbedrijf, meldt het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur in een persbericht. Om de verspreiding van het virus te voorkomen, zijn 55.000 kippen uit voorzorg gedood.
4 uur geledenTHE BOTTOM (ANP) - De overheid op Saba heeft donderdag om 18.00 uur lokale tijd laten weten dat de zoektocht naar de vermiste Nederlandse wandelaar nog steeds gaande is. Ondanks uitgebreide zoekacties is de man nog niet gevonden.
7 uur geledenSTADSKANAAL (ANP) - In een deel van het Groningse Stadskanaal is donderdagavond een noodverordening ingesteld. In het gebied staan "woningen die betrokken zijn bij een strafrechtelijk onderzoek", meldt de gemeente. Een groep mensen heeft donderdag ruiten ingegooid bij die woningen.
9 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - Ruim honderd demonstranten hebben zich donderdagavond verzameld op een aangewezen locatie in Loosdrecht om te protesteren tegen de opvang van asielzoekers, ziet een ANP-verslaggever. De politie is massaal aanwezig en houdt toezicht. Uit angst voor nieuwe wanordelijkheden heeft de gemeente Wijdemeren beperkingen ingesteld.
11 uur geleden