6 inzittenden bestelbus aangehouden na ongeval A58 met 2 gewonden
WAARDE (ANP) - De politie heeft vrijdag op de A58 bij Waarde in Zeeland zes inzittenden van een bestelbus aangehouden voor het veroorzaken van een verkeersongeval. Daarbij raakten twee personen gewond.
Volgens de politie gebeurde het ongeval vrijdag rond 17.30 uur, toen de bestelbus op hoge snelheid over de vluchtstrook reed. De bestuurder wilde volgens de politie de file voorbijrijden. Bij het passeren van een vrachtwagen raakte de bestuurder de macht over het stuur kwijt en reed hij tegen de vangrail aan. Vervolgens raakte hij drie auto's. Een bestuurder van een van de drie geraakte auto's en een inzittende van de bestelbus zijn met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurders van de andere twee voertuigen zijn ter plekke behandeld.
De politie besloot alle zes inzittenden van de bestelbus aan te houden, omdat niet duidelijk is wie de bestuurder is geweest.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De gemeente Utrecht roept bezoekers op tijdens Koningsnacht niet meer naar de binnenstad te komen. "Het is te druk op meerdere evenementen en routes in de binnenstad van Utrecht. Toegang tot de pleinen is niet meer mogelijk", meldt de gemeente.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Burgemeester Carola Schouten van Rotterdam vraagt op Koningsnacht aandacht voor de veiligheid van vrouwen op straat. Op sociale media steunt Schouten de actie van de politie die zondag in het centrum van Rotterdam oranje armbandjes uitdeelt met de tekst 'Laat vrouwen veilig thuiskomen'.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De antimonarchistische groep Republiek mag geen grote opblaasbare dino langs de looproute van het koninklijk huis neerzetten in Dokkum tijdens Koningsdag. Dat heeft de rechter bepaald nadat de groep een kort geding had aangespannen tegen de gemeente Noardeast-Fryslân.
12 uur geledenRHOON (ANP) - In het Zuid-Hollandse dorp Rhoon is op zondagmorgen een parachutist overleden. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van regionale omroep Rijnmond. De persoon werd gevonden aan de Essendijk. Dat is een landingslocatie voor parachutisten in de regio Rotterdam.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten noemt de schietpartij tijdens het Correspondents' Dinner in Washington een "schokkende gebeurtenis". De Amerikaanse president Donald Trump en leden van zijn regering bleven ongedeerd.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In steeds meer gebieden geldt een verhoogd risico op een natuurbrand. De brandweer heeft inmiddels voor vijftien regio's fase 2 afgeroepen. Dat is het hoogste waarschuwingsniveau. Dat staat op de site van de brandweer.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Zes activisten die zaterdag met auto's een opstopping op een deel van de A12 veroorzaakten zodat de weg geblokkeerd kon worden, zitten nog vast. Ze worden zondag verhoord door de politie. Een woordvoerder zegt dat het wel de verwachting is dat ze later zondag weer naar huis kunnen.
16 uur geleden