Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

41 coronabesmettingen bij voetbaldelegaties Copa América

41 coronabesmettingen bij voetbaldelegaties Copa América

BRASILIA (ANP/AFP) - 41 mensen die betrokken zijn bij de Copa América zijn positief getest op het coronavirus, heeft het ministerie van Volksgezondheid van gastland Brazilië bekendgemaakt. Het gaat om 31 spelers en leden van deelnemende voetbaldelegaties en tien werknemers van verschillende voor het evenement ingehuurde bedrijven bij wie tot en met zondag het longvirus is vastgesteld.

Welke teams zijn geraakt, is niet bekendgemaakt. Maar eerder werd al duidelijk dat leden van de Venezolaanse, Boliviaanse en Colombiaanse delegaties Covid-19 hebben. Venezuela had zaterdag vijftien nieuwe spelers opgeroepen na positieve coronatests van een twaalftal van zijn delegatieleden, onder wie acht spelers. Een dag later verloor het elftal kansloos met 3-0 tijdens de openingswedstrijd tegen Brazilië.

De recente coronabesmettingen zijn een klap voor de Copa die van alle kanten onder vuur ligt vanwege de gezondheidssituatie in Brazilië, het nieuwe gastland na de terugtrekking van Argentinië en Colombia. Brazilië is na de Verenigde Staten het land dat het zwaarst door de pandemie is getroffen.

Meer uit Voetbal

Excelsior door gelijkspel ook volgend seizoen in Eredivisie

VELSEN/ROTTERDAM (ANP) - Excelsior speelt ook volgend seizoen in de Eredivisie. De club uit Rotterdam speelde in de voorlaatste speelronde met 1-1 gelijk tegen directe concurrent FC Volendam en kan niet lager dan vijftiende eindigen.

5 minuten geleden
NAC Breda degradeert uit Eredivisie, wedstrijd gestaakt

BREDA (ANP) - NAC Breda is na twee seizoenen gedegradeerd uit de Eredivisie. De ploeg van coach Carl Hoefkens kan door het gelijkspel van FC Volendam en de zege van Telstar niet meer hoger dan zeventiende eindigen.

6 minuten geleden
Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.

55 minuten geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

3 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

3 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

6 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

6 uur geleden