32-jarige man uit Beekbergen doodgestoken, verdachte zit vast
BEEKBERGEN (ANP) - Een 32-jarige man uit het Gelderse Beekbergen is maandagmiddag overleden aan de gevolgen van een steekincident met meerdere gewonden. Een 26-jarige man uit Beekbergen is daarvoor gearresteerd, meldt de politie. Het steekincident was afgelopen nacht rond 2 uur.
Het steekincident was in een huisje op een park aan de Kaapbergweg in het dorp ten zuiden van Apeldoorn. Er was volgens de politie een conflict tussen meerdere personen.
Bij het conflict raakten een 21-jarige man en een 22-jarige man gewond. De 21-jarige is ter plaatse door ambulancepersoneel behandeld. De 22-jarige heeft een hoofdwond opgelopen. Hij is in de loop van de dag naar het ziekenhuis gegaan voor medische behandeling.
De verdachte wordt verhoord over het steekincident. Daarnaast heeft de politie meerdere getuigen op het terrein gehoord over het conflict, de mishandeling en het steekincident. In het huisje is forensisch onderzoek gedaan.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De brandweer heeft het vuur in de Vondelkerk in Amsterdam onder controle gekregen. Het sein brand meester is gegeven, meldde de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.
14 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Na de dood van een jongen door vuurwerk in Nijmegen is iemand aangehouden. De politie wil verder niets over de identiteit van de verdachte zeggen.
34 minuten geledenHAARLEM (ANP) - Agenten in Haarlem zijn tijdens nieuwjaarsnacht bekogeld met zwaar vuurwerk. Een 27-jarige man uit Hoofddorp is aangehouden en zit vast voor verhoor, meldt de politie. De agenten hebben aangifte gedaan van poging tot zware mishandeling.
36 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam is tijdens nieuwjaarsnacht een man die op het wegdek lag overreden, meldt de politie. De man is aan zijn verwondingen overleden.
38 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Ziekenhuizen in grote steden hebben het erg druk gehad tijdens de jaarwisseling. Zo spreekt het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven van "een ontzettend drukke en heftige nacht". Ook Haaglanden MC in Den Haag, een van de grootste spoedeisende hulpen van het land, behandelde "meer patiënten door vuurwerk dan voorgaande jaren".
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De traditionele nieuwjaarsduik in Scheveningen gaat donderdag niet door vanwege de harde wind, meldt de organisatie. Die meldt dat langs de kust windkracht 7 waait.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Op NPO 1 worden de NOS Journaals donderdagochtend verlengd en daarnaast herhaald. Dit wordt gedaan "in verband met de onrustige nacht en het vele extra nieuws", laat de publieke omroep weten.
2 uur geleden