Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

29-jarige man zwaargewond door schietincident Vlaardingen

29-jarige man zwaargewond door schietincident Vlaardingen

VLAARDINGEN (ANP) - Een 29-jarige man is zondag in Vlaardingen zwaargewond geraakt door een schietincident in een huis. Drie mannen zijn aangehouden. Wat hun eventuele rol en betrokkenheid is, wordt onderzocht, zo meldt de politie zondag. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar een ziekenhuis gebracht. Meer gegevens over zijn identiteit heeft de politie niet bekendgemaakt.

De politie kreeg rond 02.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag een melding dat er geschoten zou zijn in het huis aan de Geert Grootelaan. Agenten die ter plaatse kwamen zagen een man wegrennen. Omdat hij niet wilde stoppen is een waarschuwingsschot gelost. Deze 24-jarige Hagenaar kon daarop worden aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.

Later die nacht is een 23-jarige man uit Vlaardingen opgepakt. Hij was tijdens het incident in het huis. De derde verdachte is later op zondag aangehouden. Waar en meer over de identiteit van deze persoon heeft de politie niet gedeeld. De politie sluit niet uit dat meer mensen worden aangehouden.

Meer uit Binnenland

OM twijfelt niet aan waarheidsgehalte 'primaire reacties' Weski

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie twijfelt niet aan het waarheidsgehalte van de woorden van Inez Weski (71) kort na haar aanhouding in april 2023. Justitie reageerde maandag op dag vier van het proces tegen Weski op pleidooien van de verdediging van de voormalige advocate. Weski ontkent de uitspraken. Volgens haar verkeerde ze destijds in "een zeer stressvolle en medisch zorgwekkende situatie".

27 minuten geleden
Raad van Kerken roept Eerste Kamer op tot medemenselijkheid

DEN HAAG (ANP) - De Raad van Kerken roept de Eerste Kamer op tot "medemenselijkheid" in de debatten en stemmingen over nieuwe asielwetgeving maandag en dinsdag. "Het verontrust ons in hoge mate dat de menselijkheid zo in het geding is", zegt Derk Stegeman van de Raad van Kerken tijdens een wake "voor medemenselijkheid" in de Haagse Kloosterkerk.

48 minuten geleden
Uitvaart Sonja Barend in besloten kring

HILVERSUM (ANP) - De uitvaart van de zaterdag overleden Sonja Barend vindt in besloten kring plaats. Dat meldt omroep BNNVARA aan het ANP. De plaats en datum van de uitvaart zijn niet bekend.

1 uur geleden
Gelekte olie uit Antwerpse haven dringt Zeeuwse natuur binnen

ANTWERPEN (ANP) - In Zeeuwse natuurgebieden aan de grens met België dreigt een milieuramp te ontstaan. Medewerkers van beheerder Het Zeeuwse Landschap hebben op diverse plekken olie aangetroffen en ook enkele besmeurde vogels gezien, onder meer in het Verdronken Land van Saeftinghe. Dat is een moeilijk begaanbaar getijdengebied op de grens van Nederland en België waar dagelijks water in en uit stroomt. Eind vorige week lekte in de Antwerpse haven zware stookolie in het water bij het tanken van een schip.

2 uur geleden
AZC Hardenberg nog altijd open, dwangsom boven miljoen euro

HARDENBERG (ANP) - Het asielzoekerscentrum in Hardenberg is nog steeds in gebruik, ruim een maand nadat de Overijsselse gemeente had geëist dat de opvang zou sluiten. In het weekeinde is één bewoner overgebracht naar een andere plek. Daardoor zitten er maandag nog 280 mensen in het gebouw. Het totale bedrag aan dwangsommen is opgelopen tot boven de 1 miljoen euro.

2 uur geleden
Honderden meldingen van kikkerdril, ondanks 'terugval' in maart

WAGENINGEN (ANP) - Bij de landelijke kikkerdriltelling zijn dit jaar 616 waarnemingen doorgegeven aan kenniscentrum RAVON. De meeste kikkerdrilmeldingen kwamen uit de provincie Gelderland, meldt natuurwebsite Nature Today. Daarna volgen Zuid-Holland en Noord-Brabant.

3 uur geleden
Hack bij Booking.com, boekingsinformatie klanten ingezien

AMSTERDAM (ANP) - Boekingssite Booking.com laat weten dat "onbevoegde derden" toegang hebben gekregen tot boekingsinformatie van klanten. Sommige klanten van Booking.com ontvingen zondag een mail over een mogelijk gegevenslek. Het bedrijf bevestigt zondagavond dat er dus gegevens zijn ingezien.

14 uur geleden