Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

MÜNCHEN (ANP/DPA/BELGA) - De herdenkingsdienst van Franz Beckenbauer is door zo'n 25.000 mensen bezocht. Zij brachten in de Allianz Arena in München een eerbetoon aan de 78-jarige Duitse voetballegende, die twee weken geleden overleed.

De dienst, die een uur en een kwartier duurde, begon op de noten van Con te Partirò en eindigde met Nessun Dorma, twee aria's gebracht door de Münchense tenor Jonas Hofmann.

Op het veld lagen verschillende kransen rond de middencirkel, waaronder die van de Europese topclubs FC Barcelona en Liverpool. FIFA-voorzitter Gianni Infantino en UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin woonden de ceremonie bij, net als verschillende topbestuurders uit het internationale voetbal als Nasser Al-Khelaïfi (Paris Saint-Germain), Joan Laporta (FC Barcelona) en José Martinez 'Pirri' (Real Madrid). Ook de Duitse president Frank-Walter Steinmeier en kanselier Olaf Scholz waren aanwezig.

Beckenbauer werd een week geleden in kleine kring begraven. Hij won als speler met Bayern München onder meer driemaal de Europa Cup I. Ook leidde hij (West-)Duitsland in 1974 als aanvoerder naar de wereldtitel. Met Beckenbauer als voorzitter ruilde Bayern in 2005 het verouderde Olympiastadion in voor de speciaal gebouwde Allianz Arena.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

1 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

1 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

1 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

5 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

8 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

8 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

8 uur geleden