Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

MÜNCHEN (ANP/DPA/BELGA) - De herdenkingsdienst van Franz Beckenbauer is door zo'n 25.000 mensen bezocht. Zij brachten in de Allianz Arena in München een eerbetoon aan de 78-jarige Duitse voetballegende, die twee weken geleden overleed.

De dienst, die een uur en een kwartier duurde, begon op de noten van Con te Partirò en eindigde met Nessun Dorma, twee aria's gebracht door de Münchense tenor Jonas Hofmann.

Op het veld lagen verschillende kransen rond de middencirkel, waaronder die van de Europese topclubs FC Barcelona en Liverpool. FIFA-voorzitter Gianni Infantino en UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin woonden de ceremonie bij, net als verschillende topbestuurders uit het internationale voetbal als Nasser Al-Khelaïfi (Paris Saint-Germain), Joan Laporta (FC Barcelona) en José Martinez 'Pirri' (Real Madrid). Ook de Duitse president Frank-Walter Steinmeier en kanselier Olaf Scholz waren aanwezig.

Beckenbauer werd een week geleden in kleine kring begraven. Hij won als speler met Bayern München onder meer driemaal de Europa Cup I. Ook leidde hij (West-)Duitsland in 1974 als aanvoerder naar de wereldtitel. Met Beckenbauer als voorzitter ruilde Bayern in 2005 het verouderde Olympiastadion in voor de speciaal gebouwde Allianz Arena.

Meer uit Voetbal

Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

41 minuten geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

11 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

14 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

15 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

15 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

17 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

17 uur geleden