Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

MÜNCHEN (ANP/DPA/BELGA) - De herdenkingsdienst van Franz Beckenbauer is door zo'n 25.000 mensen bezocht. Zij brachten in de Allianz Arena in München een eerbetoon aan de 78-jarige Duitse voetballegende, die twee weken geleden overleed.

De dienst, die een uur en een kwartier duurde, begon op de noten van Con te Partirò en eindigde met Nessun Dorma, twee aria's gebracht door de Münchense tenor Jonas Hofmann.

Op het veld lagen verschillende kransen rond de middencirkel, waaronder die van de Europese topclubs FC Barcelona en Liverpool. FIFA-voorzitter Gianni Infantino en UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin woonden de ceremonie bij, net als verschillende topbestuurders uit het internationale voetbal als Nasser Al-Khelaïfi (Paris Saint-Germain), Joan Laporta (FC Barcelona) en José Martinez 'Pirri' (Real Madrid). Ook de Duitse president Frank-Walter Steinmeier en kanselier Olaf Scholz waren aanwezig.

Beckenbauer werd een week geleden in kleine kring begraven. Hij won als speler met Bayern München onder meer driemaal de Europa Cup I. Ook leidde hij (West-)Duitsland in 1974 als aanvoerder naar de wereldtitel. Met Beckenbauer als voorzitter ruilde Bayern in 2005 het verouderde Olympiastadion in voor de speciaal gebouwde Allianz Arena.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

9 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

9 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

11 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

13 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

14 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

21 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

1 dag geleden