Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

25.000 mensen bij herdenkingsdienst Beckenbauer in Allianz Arena

MÜNCHEN (ANP/DPA/BELGA) - De herdenkingsdienst van Franz Beckenbauer is door zo'n 25.000 mensen bezocht. Zij brachten in de Allianz Arena in München een eerbetoon aan de 78-jarige Duitse voetballegende, die twee weken geleden overleed.

De dienst, die een uur en een kwartier duurde, begon op de noten van Con te Partirò en eindigde met Nessun Dorma, twee aria's gebracht door de Münchense tenor Jonas Hofmann.

Op het veld lagen verschillende kransen rond de middencirkel, waaronder die van de Europese topclubs FC Barcelona en Liverpool. FIFA-voorzitter Gianni Infantino en UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin woonden de ceremonie bij, net als verschillende topbestuurders uit het internationale voetbal als Nasser Al-Khelaïfi (Paris Saint-Germain), Joan Laporta (FC Barcelona) en José Martinez 'Pirri' (Real Madrid). Ook de Duitse president Frank-Walter Steinmeier en kanselier Olaf Scholz waren aanwezig.

Beckenbauer werd een week geleden in kleine kring begraven. Hij won als speler met Bayern München onder meer driemaal de Europa Cup I. Ook leidde hij (West-)Duitsland in 1974 als aanvoerder naar de wereldtitel. Met Beckenbauer als voorzitter ruilde Bayern in 2005 het verouderde Olympiastadion in voor de speciaal gebouwde Allianz Arena.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

2 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

12 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

12 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

13 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

15 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

15 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

16 uur geleden