Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

23-jarige verdachte vast voor schietincident IJmuiden

23-jarige verdachte vast voor schietincident IJmuiden

IJMUIDEN (ANP) - Een 23-jarige man uit Velsen zit vast omdat hij mogelijk betrokken is bij het dodelijke schietincident in IJmuiden van dinsdagavond, meldt de politie woensdag. De verdachte meldde zichzelf op een politiebureau in Amsterdam op de avond van de schietpartij.

De 23-jarige man blijft voorlopig vastzitten en wordt verhoord. De politie sluit niet uit dat er nog meer mensen worden aangehouden. Met een speciaal team wordt de zaak onderzocht. De politie roept getuigen op zich te melden.

Dinsdagavond rond 18.40 uur kreeg de politie meldingen van het incident aan de Kromme Mijdrechtstraat. Een 26-jarige man uit Velsen raakte hierbij ernstig gewond en overleed later aan zijn verwondingen. Het gaat om Eric S. die eerder in de gevangenis zat om drugs- en geweldsdelicten, bevestigde zijn advocaat Johan Mühren na berichtgeving van De Telegraaf.

Meer uit Binnenland

Vijf schoolkinderen lichtgewond door aanvaring bij Harlingen

HARLINGEN (ANP) - Vijf kinderen zijn zondagavond lichtgewond geraakt bij een aanvaring tussen een zeilcharter en een vrachtschip bij de stroomgeleidingsdam de Pollendam voor de kust van Harlingen. Dat meldt een woordvoerder van de reddingsdienst KNRM.

5 uur geleden
Poppodium 013 annuleert optreden Bob Vylan om uitingen Paradiso

TILBURG (ANP) - Poppodium 013 in Tilburg heeft het optreden dat de Britse rap-punkgroep Bob Vylan daar dinsdag zou geven, geannuleerd. De popzaal doet dat na uitspraken die de groep zaterdag tijdens een show in Paradiso in Amsterdam deed. Volgens onder meer De Telegraaf riep de band onder meer "Fuck de fascisten, fuck de zionisten. Ga ze vinden op straat."

11 uur geleden
Vakgenoten herdenken overleden Gerard Cox

DEN HAAG (ANP) - Vakgenoten van Gerard Cox staan op sociale media stil bij het overlijden van de zanger, acteur en cabaretier. Cox overleed zaterdag op 85-jarige leeftijd aan de gevolgen van slokdarmkanker.

14 uur geleden
KRO-NCRV: we herinneren Cox om vakmanschap, humor en warmte

HILVERSUM (ANP) - Bij omroep KRO-NCRV zal Gerard Cox herinnerd worden om zijn "vakmanschap, humor en warmte". Dat laat een woordvoerder van de omroep weten naar aanleiding van het overlijden van de acteur. Cox speelde tussen 1994 en 2009 zestien seizoenen de hoofdrol in de comedyserie Toen was geluk heel gewoon. De serie werd uitgezonden bij de KRO.

15 uur geleden
In Beverwijk en Haarlem twee jongeren aangehouden voor wapenbezit

BEVERWIJK/HAARLEM (ANP) - In Beverwijk en in Haarlem zijn rondom de onrust van rivaliserende groepen twee jongeren aangehouden voor "overtreding van de wet wapens en munitie", meldt de politie zondag. Een woordvoerder wil wegens het onderzoek niet toelichten wat ze precies bij zich hadden.

16 uur geleden
Zanger en acteur Gerard Cox (85) overleden

MIJNSHEERENLAND (ANP) - Gerard Cox is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management laten weten aan het ANP. De zanger is zaterdagochtend overleden in zijn huis in het Zuid-Hollandse dorp Mijnsheerenland.

16 uur geleden
Kinderboekenweekgeschenk Lexie geeft toegang tot pretparken

AMSTERDAM (ANP) - Het Kinderboekenweekgeschenk geeft dit jaar eenmalig toegang tot een aantal Nederlandse pretparken. Van 4 oktober tot en met 2 november mag een kind tot en met 12 jaar op vertoon van het boek, mits begeleid door een betalende volwassene, gratis naar binnen bij Avonturenpark Hellendoorn of Familiepark Drievliet, meldt boekenkoepel CPNB. Het Kinderboekenweekgeschenk 2025 is Lexie van auteur Kevin Hassing.

19 uur geleden