Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'22 procent Britse coronapatiënten raakte besmet in hospitaal'

'22 procent Britse coronapatiënten raakte besmet in hospitaal'

LONDEN (ANP) - Ongeveer een op de vijf Britse patiënten met het coronavirus heeft het virus opgelopen in het ziekenhuis. Dat meldt de Britse krant Daily Telegraph op basis van rapportages van overheidswetenschappers.

Op het hoogtepunt van de uitbraak van het longvirus in het Verenigd Koninkrijk wordt aangenomen dat de overdracht binnen ziekenhuizen goed was voor 22 procent van de ziektegevallen onder ziekenhuispatiënten en tot 11 procent van de sterfgevallen, aldus de Britse krant.

Het Verenigd Koninkrijk behoort tot de zwaarst getroffen landen in Europa door het longvirus. 41.566 Britten zijn overleden aan de gevolgen van de longziekte, bijna 300.000 inwoners zijn besmet geraakt.

Meer uit Buitenland

Trump twijfelt over totstandkoming bestand Oekraïne en Rusland

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump zei zondag dat hij begint te twijfelen of Oekraïne een staakt-het-vuren met Rusland zal bereiken. Hij drong er bij Oekraïne op aan om donderdag met Russische functionarissen in Turkije te onderhandelen.

20 minuten geleden
Duizenden Duitsers de straat op voor verbod op de AfD

BERLIJN (ANP/DPA) - In Duitsland hebben duizenden mensen gedemonstreerd voor een verbod op de partij Alternative für Deutschland (AfD), die begin deze maand door de veiligheidsdienst werd aangemerkt als rechts-extremistisch. Volgens de actievoerders vormt de AfD een gevaar voor de democratie en de rechtsstaat.

34 minuten geleden
VS positief over nucleaire gesprekken, Iran noemt ze moeilijk

MUSCAT (ANP/AFP) - Een hoge Amerikaanse functionaris beschreef zondag gesprekken met Iran over zijn nucleaire programma als "positief" en zei dat er binnenkort een nieuwe ronde plaatsvindt. De gesprekken in Oman, geleid door de Amerikaanse speciale gezant Steve Witkoff, duurden meer dan drie uur.

2 uur geleden
Rubio komende week naar Turkije voor NAVO-overleg

ANTALYA (ANP/RTR) - De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio reist komende week naar Turkije voor een overleg met ministers van NAVO-bondgenoten. Hij zal van 14 tot 16 mei in Turkije zijn, dezelfde periode die de Russische president Vladimir Poetin heeft genoemd als startpunt voor eventuele vredesbesprekingen tussen Rusland en Oekraïne. Die gesprekken zouden ook moeten plaatsvinden in Turkije.

3 uur geleden
Anti-Israëlactivisten bij ESF-openingsceremonie: schaam je

BASEL (ANP) - Anti-Israëlactivisten hebben zich verzameld bij de openingsceremonie van het Eurovisie Songfestival in Basel. De demonstranten met Palestijnse vlaggen roepen in koor "shame on you" ("schaam je"), "free Palestine" en joelen "boe".

4 uur geleden
Israël steunt Amerikaans plan voor hervatten hulpverlening Gaza

JERUZALEM (ANP/RTR) - Israël steunt een Amerikaans plan om de levering van humanitaire hulp aan de Gazastrook te hervatten, zegt minister van Buitenlandse Zaken Gideon Saar. De Amerikaanse ambassadeur Mike Huckabee kondigde vrijdag aan dat er een nieuw 'mechanisme' zou worden opgezet voor de hulpverlening.

5 uur geleden
Turkije wil vredesoverleg tussen Rusland en Oekraïne faciliteren

ANKARA (ANP/AFP/RTR) - Turkije is bereid vredesonderhandelingen tussen Rusland en Oekraïne te faciliteren. De aankondiging komt nadat de Russische president Vladimir Poetin direct overleg in Istanbul had voorgesteld.

6 uur geleden