Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

2000 Schotse besmettingen op EK, vooral door trip naar Londen

2000 Schotse besmettingen op EK, vooral door trip naar Londen

GLASGOW (ANP) - Bijna 2000 coronabesmettingen in Schotland kunnen teruggebracht worden tot wedstrijden bij het Europees kampioenschap voetbal. Dat kwam naar voren uit gegevens van de Schotse gezondheidsdienst PHS.

Om precies te zijn 1991 Schotten die tussen 11 en 28 juni een wedstrijd of een ander Euro 2020-evenement bijwoonden, hebben positief getest op het coronavirus.

In 1294 gevallen gaat het om mensen die naar Londen zijn gereisd voor de wedstrijd tegen Engeland op 18 juni. 397 van die supporters waren ook aanwezig in Wembley, het stadion waar de wedstrijd plaatsvond.

Duizenden Schotten waren voor dat duel naar Londen afgereisd, hoewel ze niet in het bezit waren van een ticket. Ze hebben de wedstrijd buiten of in een café gevolgd.

Het aantal besmettingen dat kan worden teruggebracht tot de fanzone in Glasgow (55) of tot de thuiswedstrijden van het Schotse team in Hampden Park (75, verdeeld over twee wedstrijden), is beperkt.

Meer uit Voetbal

Guirassy helpt Borussia Dortmund als laatste naar kwartfinales WK

ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.

48 minuten geleden
Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

11 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

12 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

13 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

13 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

14 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

16 uur geleden