Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

16-jarig slachtoffer steekincident Helmond overleden

16-jarig slachtoffer steekincident Helmond overleden

HELMOND (ANP) - Het slachtoffer van het steekincident in Helmond in de nacht van dinsdag op woensdag is overleden, meldt de politie. De 16-jarige jongen overleed woensdagochtend in het ziekenhuis.

Agenten kregen rond middernacht een melding van een steekincident aan de Watermolenwal. Het slachtoffer werd verderop ernstig gewond aangetroffen.

Een 20-jarige man uit Helmond is opgepakt. Hij stond vlak bij het slachtoffer, meldt de politie. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij het steekincident.

De politie houdt er "sterk rekening mee" dat er voorafgaand aan het steekincident een ruzie was. De verdachte en het slachtoffer kenden elkaar.

Meer uit Binnenland

Nieuwe aanhoudingen bij ongeregeldheden in Haagse Schilderswijk

DEN HAAG (ANP) - In de Haagse Schilderswijk is de ergste onrust voorbij na de winst van Marokko op Nederland op het WK. Momenteel speelt het zich vooral nog af in de zijstraten van de Vaillantlaan.

45 minuten geleden
Aanhoudingen bij ongeregeldheden in Rotterdam na winst Marokko

ROTTERDAM (ANP) - In de buurt van de Kruiskade in het centrum van Rotterdam zijn vier mensen opgepakt bij ongeregeldheden. Op straat werd feestgevierd na de winst van Marokko op Nederland, maar de sfeer sloeg na enige tijd om.

1 uur geleden
ME treedt op in Schilderswijk bij ongeregeldheden na WK-wedstrijd

DEN HAAG (ANP) - Bij ongeregeldheden in de Haagse Schilderswijk heeft de ME dinsdagochtend ingegrepen. Het waterkanon is ingezet om een groep supporters van de Vaillantlaan te krijgen, een doorgaande weg, ziet een ANP-verslaggever. Ze blokkeerden daar de weg.

2 uur geleden
Minder immigratie in 2025, vooral door asiel- en kennismigranten

DEN HAAG (ANP) - In 2025 kwamen bijna 309.000 immigranten naar Nederland, 8000 minder dan een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De daling kwam vooral door een afname van het aantal asiel- en kennismigranten van buiten de Europese Unie.

2 uur geleden
Feest in Amsterdam na winst Marokko op Nederland op WK

AMSTERDAM (ANP) - Op en rond het Plein '40-'45 in Amsterdam Nieuw-West wordt feestgevierd nadat Marokko het Nederlands elftal na strafschoppen uitschakelde op het WK voetbal. Er wordt onder meer vuurwerk afgestoken en automobilisten rijden toeterend rond, ziet een verslaggever. Sommigen hebben de Marokkaanse vlag uit het autoraam hangen.

3 uur geleden
Honderden mensen vieren winst Marokko in Haagse Schilderswijk

DEN HAAG (ANP) - Een paar honderd supporters van Marokko verzamelen zich dinsdagochtend in de Schilderswijk in Den Haag om de winst te vieren op het Nederlands elftal. De Marokkanen wonnen in Mexico na strafschoppen en zijn daarmee door naar de laatste zestien op het WK.

3 uur geleden
Zeven op de tien kankerpatiënten leven vijf jaar na diagnose nog

DEN HAAG (ANP) - De gemiddelde overleving van mensen met kanker vijf jaar na de diagnose is gestegen naar 70 procent, tegen 51 procent dertig jaar geleden. De grootste vooruitgang is zichtbaar bij patiënten met kanker in stadium III, het op een na minst gunstige stadium. Dat meldt het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) op basis van cijfers uit de periode 2020-2024.

5 uur geleden