Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

BERLIJN (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft het verschil met de voorlopige Bundesliga-koploper Borussia Dortmund dit weekeinde wat zien oplopen. De formatie uit de Duitse hoofdstad speelde zaterdag op eigen veld gelijk tegen 1. FC Köln, een bescheiden middenmoter. In het Stadion An der Alten Försterei bleef het 0-0.

Dortmund won vrijdag al van RB Leipzig (2-1) en heeft 5 punten voorsprong op nummer 3 Union Berlin. Bayern München, dat als tweede staat geklasseerd, speelt later op zaterdag tegen VfB Stuttgart. De kampioen komt bij een overwinning op gelijke hoogte met Dortmund.

Danilho Doekhi en Sheraldo Becker waren basisspelers bij Union, in een duel waarin beide elftallen meerdere kansen kregen.

Union Berlin schakelde ruim een week geleden Ajax uit in de tussenronde van de Europa League. Vorig weekeinde verloor de club echter in de Bundesliga van titelverdediger Bayern München.

Flekken

SC Freiburg, de nummer 5 achter Leipzig, kwam bij Borussia Mönchengladbach ook niet verder dan 0-0. Mark Flekken verdedigde zoals gebruikelijk het doel van Freiburg, dat 7 punten achterstand heeft op Dortmund.

Schalke 04 won bij VfL Bochum, 0-2. Manuel Riemann maakte een eigen doelpunt en ook Marius Bülter scoorde voor de club uit Gelsenkirchen.

Beide clubs staan nu samen onderaan met 19 punten, evenveel als Hoffenheim en VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

8 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

8 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

11 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

12 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

15 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

16 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

17 uur geleden