Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

BERLIJN (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft het verschil met de voorlopige Bundesliga-koploper Borussia Dortmund dit weekeinde wat zien oplopen. De formatie uit de Duitse hoofdstad speelde zaterdag op eigen veld gelijk tegen 1. FC Köln, een bescheiden middenmoter. In het Stadion An der Alten Försterei bleef het 0-0.

Dortmund won vrijdag al van RB Leipzig (2-1) en heeft 5 punten voorsprong op nummer 3 Union Berlin. Bayern München, dat als tweede staat geklasseerd, speelt later op zaterdag tegen VfB Stuttgart. De kampioen komt bij een overwinning op gelijke hoogte met Dortmund.

Danilho Doekhi en Sheraldo Becker waren basisspelers bij Union, in een duel waarin beide elftallen meerdere kansen kregen.

Union Berlin schakelde ruim een week geleden Ajax uit in de tussenronde van de Europa League. Vorig weekeinde verloor de club echter in de Bundesliga van titelverdediger Bayern München.

Flekken

SC Freiburg, de nummer 5 achter Leipzig, kwam bij Borussia Mönchengladbach ook niet verder dan 0-0. Mark Flekken verdedigde zoals gebruikelijk het doel van Freiburg, dat 7 punten achterstand heeft op Dortmund.

Schalke 04 won bij VfL Bochum, 0-2. Manuel Riemann maakte een eigen doelpunt en ook Marius Bülter scoorde voor de club uit Gelsenkirchen.

Beide clubs staan nu samen onderaan met 19 punten, evenveel als Hoffenheim en VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

2 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

2 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

4 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

5 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

5 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

6 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

6 uur geleden