Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

1. FC Union Berlin komt in Bundesliga niet langs 1. FC Köln

BERLIJN (ANP) - 1. FC Union Berlin heeft het verschil met de voorlopige Bundesliga-koploper Borussia Dortmund dit weekeinde wat zien oplopen. De formatie uit de Duitse hoofdstad speelde zaterdag op eigen veld gelijk tegen 1. FC Köln, een bescheiden middenmoter. In het Stadion An der Alten Försterei bleef het 0-0.

Dortmund won vrijdag al van RB Leipzig (2-1) en heeft 5 punten voorsprong op nummer 3 Union Berlin. Bayern München, dat als tweede staat geklasseerd, speelt later op zaterdag tegen VfB Stuttgart. De kampioen komt bij een overwinning op gelijke hoogte met Dortmund.

Danilho Doekhi en Sheraldo Becker waren basisspelers bij Union, in een duel waarin beide elftallen meerdere kansen kregen.

Union Berlin schakelde ruim een week geleden Ajax uit in de tussenronde van de Europa League. Vorig weekeinde verloor de club echter in de Bundesliga van titelverdediger Bayern München.

Flekken

SC Freiburg, de nummer 5 achter Leipzig, kwam bij Borussia Mönchengladbach ook niet verder dan 0-0. Mark Flekken verdedigde zoals gebruikelijk het doel van Freiburg, dat 7 punten achterstand heeft op Dortmund.

Schalke 04 won bij VfL Bochum, 0-2. Manuel Riemann maakte een eigen doelpunt en ook Marius Bülter scoorde voor de club uit Gelsenkirchen.

Beide clubs staan nu samen onderaan met 19 punten, evenveel als Hoffenheim en VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

36 minuten geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

56 minuten geleden
Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

9 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

12 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

12 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

13 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

17 uur geleden