ZeelandNet Video stopt
Foto en Video op ZeelandNet worden nog maar door een klein deel van de bezoekers bekeken. Daarom stoppen we met deze onderdelen.
Lees meerHet is vanaf nu niet meer mogelijk om nieuwe foto's of video's te uploaden.
Bestaande foto's en video's blijven nog tot 15 mei 2026 beschikbaar. In deze periode kun je je bestanden bekijken en downloaden. Na deze periode verdwijnen de onderdelen Foto en Video definitief.
Bedankt voor je deelname aan ZeelandNet Video en Foto.
Het college van de gemeente Middelburg heeft besloten om de Stationsbrug autovrij te maken. Dit tot grote vreugde van de Fietsersbond. Zij zet zich al jaren in om het verkeer voor fietsers veiliger te maken. Maar de bond zet zich niet alleen in voor grotere verkeersveiligheid. CTV Centraal was benieuwd naar de andere doelstellingen van de grootste belangenvereniging voor fietsers van Nederland en sprak met de voorzitter van de afdeling Zeeland, Jaap van Velzen én met de voorzitter van de afdeling Middelburg, Dolf Evenberg.