
Marco van der Knaap
5 videosVrijdag 21 maart: De Jeugd van Tegenwoordig in Vlissingen!
3810 keer bekeken ⋅ 27 February 2014De bekende namen die heel Nederland op z'n kop zetten met hun excentrieke raps en legendarische shows. Ze komen fresh met een nieuwe tour en Ja, Natúúrlijk, ook in Vlissingen!
Vanaf het eerste moment dat 'Watskeburt?!' te horen was op de radio, is duidelijk dat De Jeugd van Tegenwoordig een fenomeen is. De single knalt binnen twee weken door naar de eerste plek van de hitlijsten en het woordenboek is ook een woord rijker. De geruchtenstroom over de mannen komt meteen op gang.
Zo zouden de drie rappers elkaar hebben leren kennen bij de voorrondes van Idols1 en zouden ze later in huis zijn genomen door De Neger Des Heils Majoor Vlosshard. Ook was er het hardnekkige gerucht dat ze de tekst van 'Watskeburt?!' in de metro hadden gevonden... Wat de waarheid ook is, met de release van hun eerste album 'Parels Voor De Zwijnen' vestigden zij definitief hun naam in de Nederlandse muziekwereld. Het album won onder andere een Edison Award, een Mobo Award, 3FM Awards en vele andere prijzen.
Inmiddels zijn we heel wat jaartjes verder en heeft De Jeugd alle zalen van Nederland en België plat gespeeld, op alle festivals gestaan en is hun derde album 'De Lachende Derde' met de singles 'Sterrenstof' en 'Get Spanish' het meest succesvolle tot nu toe. De tour die erbij hoorde was compleet uitverkocht. De nieuwe mijlpaal van de heren is het nieuwe studio album 'Ja, Natúúrlijk'. En met de instant hits 'De Formule' en 'Barkie' als eerste twee singles lijkt het ook met deze plaat wel goed te komen.
Afgelopen zomer al maakten ze de Alphatent op Lowlands met de grond gelijk, en de daaropvolgende najaarstour verkocht overal uit met als hoogtepunt maar liefst 3(!) uitverkochte bordjes op de deur van Paradiso.

Vrijdag 21 maart: De Jeugd van Tegenwoordig in Vlissingen!
Er zijn nog kaarten! Check: www.cultuurwerf.nl voor info & bestellen...

WoonEco - CO2 Neutrale woningen bij Omroep Zeeland
Het item over de CO2 Neutrale straat in Grijpskerke (WoonEco). In het..

CO2 Neutrale nieuwbouw (www.wooneco.nl)
Het eerste CO2 neutrale nieuwbouwproject van Nederland wordt in..

Kerstgroet M2 Makelaars
Wij wensen u gezellige kerstdagen en al het goeds voor 2010 in deze..

Kerstgroet M2 Makelaars
Wij wensen u gezellige kerstdagen en al het goeds voor 2010 in deze..