Kies een nieuwsbron
ANP Nieuws
Zeeuws
Landelijk
Voorpaginanieuws
Prikbord
De Vogelbescherming is blij met overheidsplannen om meer slikken en schorren bij dijken terug te brengen. Het is een onderdeel van de plannen om Zeeland klimaatbestendiger te maken. De slikken en schorren zijn een extra barrière en maken dijken daardoor weerbaarder tegen zeespiegelstijging, maar zijn ook goed nieuws voor de vogels.
TERNEUZEN - Bij een kop-staartbotsing op de kruising van de Guido Gezellestraat, de Hoofdweg (N61) en de Tractaatweg (N290) in Terneuzen zijn maandagmiddag drie voertuigen beschadigd geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie raakte niemand gewond.
Van de Tour de France tot klassiekers: Tadej Pogacar schrijft al jarenlang de ene na de andere wedstrijd op zijn naam. Zondag werd de Sloveen in zijn thuisland geklopt. Niet door Remco Evenepoel of Wout van Aert, maar door een Duitse amateur. Pogacar kwam minuten later binnen en stond zelfs niet op het podium. De nederlaag moet wel met een korreltje zout genomen worden.
Limburgse natuurbrand breidt zich nog uit
OOSTRUM (ANP) - Bij de brand in het natuurgebied De Rosmolen staat 21 hectare in brand. Dat is ongeveer een vijfde van het gebied, zegt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord-Limburg. De brand is nog niet onder controle.
De stelling
Tropisch weer op komst Lees meer
Vacatures
-
1.
Product Engineer
Illuxtron International B.V. Vlissingen -
2.
Automonteur | Tot €4.250 | Vierdaagse werkweek | Auto’s én Campers | Direct vast contract mogelijk
Recreage | Dorpsgarage Grijpskerke Grijpskerke -
3.
Instructeur Bedrijfshulpverlening
Albert Dijkstra Middelburg -
4.
Allround productiemedewerker
ELENBAAS ZEEGROENTEN BV Middelburg -
5.
Servicemonteur
Hakvoort Professional BV Vlissingen -
6.
Individueel begeleider
AvantiBV Vlissingen -
7.
Hovenier
De Smit tuinaanleg Middelburg -
8.
Administratief medewerker
Bushurenzeeland.nl Middelburg