Zeer ervaren en betrouwbare hondenoppas in huiselijke omgeving
Beschrijving
Beste baasjes,
Ik ben Margo, 25 jaar en woon samen met mijn Chihuahua Keesie en katten Pheobe en Earl in een leuk appartementje in Vlissingen.
Al ruim 2 jaar biedt ik een fijn oppas adres aan voor hondjes zowel voor dag opvang als vakantie.
Hier voor ben ik werkzaam geweest bij een hondenuitlaat service en een pension.
Ook ga ik binnenkort starten met een opleiding tot honden trimmer om dan ook die service te kunnen aanbieden.
Daar naast ben ik opgegroeid met honden en zou me (net als vele anderen hondeneigenaren) geen leven zonder ze willen voorstellen.
Wat ik belangrijk vind als een hond bij mij komt voor oppas is in de eerste plaats dat ik een vertrouwde en rustige omgeving kan creëren waar de hond zich makkelijk op zijn of haar gemak kan voelen.
Een ander huis met andere mensen en andere dieren brengen veel prikkels met zich mee.
Natuurlijk is er ook genoeg ruimte om te spelen maar voor veel honden is het fijn als ze eerst even de tijd krijgen om aan hun nieuwe omgeving te wennen zo dat ze deze van daar uit kunnen gaan verkennen.
Zoals ik kort heb benoemd heb ik zelf ook een hondje en 2 katten, deze zijn allemaal gewend dat we af en toe oppas hondjes opbezoek hebben en zijn zeer rustig en sociaal.
Keesie is vaak een beetje op zichzelf en zou met een nieuw hondje niet zo snel gaan spelen, ze heeft intussen een hele leuke band opgebouwd met een paar vaste oppashondjes met wie ze enrom graag even gek doet.
De katten zijn eigenlijk heel makkelijk, Pheobe is meer actief dan Earl en zij probeert ook soms met een hond te spelen maar als de hond geen interesse toont zoekt ze gewoon haar broer op om mee te spelen.
Earl vind het allemaal wel best, hij heeft in huis zo zijn eigen plekjes waar hij aan het relaxen is en komt daar alleen van af als zijn zus wil spelen of het etenstijd is.
Voorafgaand aan de oppas plan ik ook altijd met het baasje een kennismaking in waar in het baasje met de hond samen opbezoek komt om te kijken of er een klik (zowel met mij als met mijn dieren) is en wat belangrijke dingetjes te bespreken.
Omdat ik in een appartementje woon hou ik er veel rekening mee dat er niet te veel honden tegelijk kan opvangen om het voor mezelf en voor de hondjes zo rustig mogelijk te houden.
U kunt mij ook benaderen voor uitlaatservice en/of huisbezoeken.
Mocht je vragen hebben of graag een keertje kennis willen maken, stuur gerust een berichtje!
- Type: Oppas
- Diersoort: Honden
gootje21
2 advertenties
9 jaar actief op het Prikbord