Yamaha XJ900s Diversion
Beschrijving
Te koop aangeboden: mijn Yamaha XJ900S Diversion uit 1999.
Ik heb de motor de afgelopen tijd zelf veel gebruikt en er met veel plezier mee gereden. De motor loopt goed en start altijd. Het is een sterke viercilinder waar je ondanks zijn leeftijd nog prima mee kunt rijden.
De motor heeft uiteraard wel wat optische gebruikssporen en schade. Het is geen showroommotor, maar hij kan zeker nog prima mee.
Er zijn recent nieuwe banden opgelegd. Deze kunnen nog een tijd mee, het profiel is nog ruim voldoende. De motorolie en de cardan olie zijn van de zomer vervangen.
Er is momenteel een lekkage bij een leiding van de oliekoeler. Ik heb hiervoor al een vervangende leiding gekocht. Deze krijg je erbij, samen met de benodigde nieuwe O-ringen en pakkingen. De leiding moet dus nog gemonteerd worden.
Ook de collector/uitlaat heeft aandacht nodig. Hier is bij de prijs rekening mee gehouden.
Ik verkoop de motor omdat ik inmiddels graag naar een wat nieuwere motor wil overstappen. Ik heb er zelf veel plezier van gehad en er behoorlijk wat kilometers mee gereden, maar ben nu toe aan iets moderners.
Vraagprijs: €1.000.
Voor iemand die een betaalbare motor zoekt en het niet erg vindt om er zelf nog wat aan te doen, is dit een leuke basis.
Bezichtiging en starten uiteraard mogelijk. Proefrit in overleg en alleen met geldig motorrijbewijs.
- Merk: Yamaha
- Motorvermogen: 66kW
- Aantal Cilinders: 4
- Motorinhoud: 900cc
S Huijzen
1 advertentie
8 jaar actief op het Prikbord