Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plaats advertentie

Triumph Sprint ST 955i ST inruiler (opknapper)

€ 850,-
31x bekeken sinds 29 mei '26
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Deze Triumph sprint ST 955i heb ik ingeruild bij een verkoop van een Triumph Tiger 955i. Het gaat hier om een opknap of project motor. Ik heb de tiger met mijn motortrailer bezorgt en 2 motoren (een andere is inmiddels verkocht) als inruil mee terug genomen.

Het is nog mooie motor om te zien, hij staat al eventjes stil, maar na de accu op te hebben geladen heb ik er een rondje op kunnen rijden. Motorisch loopt hij prima, geen gekke dingen aan kunnen ontdekken. Wel zijn mij de volgende zaken opgevallen en daarom meld ik ze eerlijk:

  • De achterband moet vervangen worden


  • Motorblok is links (bij het voortandwiel) nattig van de olie. Deze modellen staan er om bekend dat de uitgaande as keerring soms stuk gaat (niet moeilijk om te vervangen) en ook de kleppendekselpakking wil wel eens gaan lekken. Mijn gok is dat het 1 van de 2 zaken is.


  • de knipperlichten achter heeft de vorige eigenaar voorzien van nieuwe, maar deze zijn ofwel niet of niet goed aangesloten.


  • Brandstofpomp primen (wanneer je de motor op contact zet) blijft hij doen, normaal moet een relais deze afschakelen in een paar seconden. ik zag wel wat slechte contacten onder de buddy, dus mogelijk is het kwestie van uitwisselen van het relais. Als de motor draait maakt dit trouwens niet uit, maar het hoort natuurlijk niet.


  • Gas gaat wat zwaar.


Motor loopt en schakelt echter gewoon netjes dus het is zeker een motor met potentie. Dit is er een die ik normaal in de winter klaar zou zetten maar nu heb ik gewoon teveel motoren en projecten staan en daarom zet ik hem voor een hele aantrekkelijke, maar ook vaste prijs door naar een hobbyist.

Boekjes en zelfs historie zit er bij!. 70.000 km heeft hij nog groot onderhoud gehad.

Nou dat is alle informatie die ik er over heb. niet eindeloos vragen stellen. Met bovenstaande info kun je zelf een inschatting maken of het wat voor je is of niet. dingen kunnen mee en tegenvallen, maar voor 850 euro kun je hier geen bult aan vallen en heeft hij absoluut potentie.

Algemeen
  • Merk: Triumph
  • Aantal Cilinders: 3
  • Motorinhoud: 955cc
Advertentienr. 10729370

reneclarisse

7 advertenties
23 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht