Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TE KOOP Chalet incl. jaarplaats Baarland

€ 70.000,-
172x bekeken sinds 10 dec. '25
Conditie: Gebruikt

Beschrijving

Als eigenaar van een chalet op Hof Stuyvesant mag je kosteloos gebruik maken van alle faciliteiten van de naastgelegen Comfortcamping Scheldeoord. Denk aan zwemmen, spelen, animatie en nog veel meer! Ook sta je binnen enkele minuten op het Scheldestrandje, waar je de zeeschepen ziet passeren en de zeehonden op de zandplaten spot. Of waai lekker uit, de omgeving nodigt uit tot prachtige fiets- en wandeltochten over de ontelbare dijken.
Hoe heerlijk is het om na zulke leuke activiteiten heerlijk kunt ontspannen bij je eigen chalet.
Het chalet heeft twee slaapkamers en een nette badkamer met douche, wastafel en toilet. In de keuken vind je het gasfornuis, afzuigkap en een koelkast. Het woongedeelte is lekker ruim en licht, en heeft een schuifdeur naar de tuin. De chalet is voorzien van een airco die in de zomer alles heerlijk koel kan houden. Om ook in de winter in je chalet te kunnen verblijven, is het chalet voorzien van een sterke gashaard en kan de airco verwarmen. 
De ruime tuin is heel onderhoudsvriendelijk aangelegd met altijd een plekje in de zon. 

Jaarhuur & info
Hof Stuyvesant is het hele jaar geopend. De kavelhuur bedraagt €4.100, dit is inclusief kabeltelevisie en het gebruik van de faciliteiten van Ardoer Comfortcamping Scheldeoord. Bijkomende kosten zijn toeristenbelasting en het verbruik van water, elektra en gas. De kosten voor 2026 zijn betaald. Het chalet staat op een ruime kavel van 170m2 met veel rust en privacy. Honden en het medegebruik van familie en vrienden zijn toegestaan.
Verhuur is toegestaan onder voorwaarden van de camping.

Algemeen
  • Aantal Slaapplaatsen: 4
Advertentienr. 9910426

MvanHalst

1 advertentie
10 maanden actief op het Prikbord

Stuur een bericht