Suzuki Vitara Canadese uitvoering
Beschrijving
Ben je op zoek naar een bijzondere en perfect onderhouden 4x4 cabriolet? Deze Suzuki Vitara TA01 G16A is geen standaarduitvoering, maar een échte Canadees. Gebouwd door CAMI (Canadian Automotive Manufacturing Inc.) in Ingersoll, Ontario. Deze afkomst maakt hem uniek, en het belangrijkste: deze Canadees is dan ook écht keihard. Deze klassieker uit 1992 combineert het karakteristieke, iconische ontwerp van de vroege Vitara met het ultieme plezier van een cabriolet.
Suzuki Vitara 1.6 Cabriolet CAMI (1992) - Uniek, Keihard & Bomvol Extra's
Beschrijving:
Liefhebbers opgelet! Op zoek naar een unieke, roestvrije 4x4 cabriolet? Deze Suzuki Vitara (zeldzame Canadese CAMI uitvoering) is een bijzondere verschijning. De auto is keihard, met heel veel liefde onderhouden en 100% rijklaar. Instappen, dak open en genieten!
📌 Algemene Gegevens
Bouwjaar: 03/1992Kilometerstand: Slechts 123.000 kmAPK Gekeurd tot: 08/2027 (!!)Motor: 1.6L 8-klepper (59 kW / 80 PK)Brandstof: Benzine. (De motor is ge-finetuned voor Superplus 98 voor een schonere verbranding en perfect behoud van deze 34 jaar oude klassieker).
🛠️ Recent Vernieuwd & Groot Onderhoud
Aan deze auto is nergens op bespaard. Alles is grondig aangepakt:Nieuwe distributieriem & waterpompNieuwe remschijven en remblokkenNieuwe uitlaat (gemonteerd in 2025)Kleppen recent gesteldCompleet nieuwe ontsteking (afgesteld op Euro 98, inclusief nieuwe bougies, kabels en bobine)
🔥 Stoere Extra's & Upgrades
Naast de ijzersterke technische staat, is deze Vitara voorzien van schitterende opties:Gloednieuwe softtop met getinte ramenNieuwe 225/70/R15 all-season banden op lichtmetalen velgenStevige bullbar met zware lier aan de voorkant (met +/- 20m staalkabel en afstandsbediening)Achteruitrijcamera (ideaal bij het inparkeren!)Startonderbreker (wel zo veilig bij een cabriolet)Uitgebreide en moderne LED-verlichting rondom (inclusief 4x 2-kleuren spot + LED-bar)Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Deze klassieker combineert de iconische jaren '90 looks met het heerlijke koppel van een 8-klepper in de lage toeren. Dit is geen standaard Vitara, maar een echte liefhebbersauto die klaar is voor het volgende avontuur, zowel op de weg als ernaast.
💰 Vraagprijs: € 5.750,-
📍 Locatie: Te bezichtigen en proefrijden in Kapelle (Zeeland)
Heeft u interesse of wilt u de auto komen bekijken? Neem gerust contact op via een bericht om een afspraak te maken.
- Model: Vitara
- Carrosserie: Cabrio
- Bouwjaar: 1992
- Brandstof: Benzine
- Kilometerstand: 123.000km
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1599cc
- Aantal deuren: 2/3
- Kleur: Zwart
- Verlichting: Led
- Velgmaat: 15Inch
- Lichtmetalen Velgen: Lichtmetalen Velgen
- APK: Minimaal 12 maanden
- Bekleding: Stof
- Beveiliging: Startonderbreker
- Rijhulpsystemen: Parkeercamera
- Extra's: Elektrische Ramen, Trekhaak
Joop72.
1 advertentie
4 jaar actief op het Prikbord