Suzuki GSF600S Bandit beurt gehad (inruil mogelijk!)
Beschrijving
Te koop:
Suzuki GSF600S Bandit beurt gehad (inruil mogelijk!)
Bouwjaar: 2003
Km stand: ca 40400
Hele nette Suzuki gsf 600 s Bandit in de kleur zilver. De motor heb ik van iemand die stopt met motorrijden. Het is een origineel Nederlands geleverde motorfiets en hij komt van de 2de eigenaar.
De motor was toe aan een grote beurt en daarom heb ik het volgende eraan gedaan:
· Olie en filter vervangen
· Benzinekraan gereviseerd (zweette iets)
· Bougies vervangen
· Remvloeistof voor en achter ververst
· Luchtfilter vervangen
Een beurt die je met gemak 500 euro kost. De motor heeft overigens netjes altijd onderhoud gehad en dit is ook geregistreerd in het onderhoudsboekje. Zowel het onderhoudsboekje als het instructieboekje zitten er netjes bij, evenals de reservesleutel.
Banden en overige slijtdelen in goede staat. Het is dus opstappen en wegrijden met deze motor.
Qua opties is hij helemaal origineel, alleen voorzien van valbeveiliging in de vorm van valdoppen.
Contact opnemen:
Graag alle informatie tot je nemen alvorens te reageren, dus waar ik woon etc. Verder reageer ik snel op de mp app op al je vragen en je kunt daar ook mijn telefoon nummer krijgen wanneer dit gewenst is. Graag fatsoenlijk communiceren, niet bij de eerste zin wat is de laagste prijs, want daar reageer ik niet op.
Over mij:
Ik heb een eenmanszaak waarbij ik onderhoud, reparatie en handel in motorfietsen doe. Ik doe dit naast een bijna fulltime baan maar ben wel netjes ingeschreven ed. Ik heb zelf een achtergrond in de autotechniek en heb een werkplaats aan huis. Door mijn achtergrond en inmiddels ook wat jaren praktijkervaring met motorfietsen weet ik wat ik inkoop maar ook wat ik er aan moet doen om hem klaar te zetten voor verkoop. Ik werk met kleine marges omdat ik vanuit huis werk en er niet van afhankelijk ben. Ik probeer zo eerlijk mogelijk te handelen, ik verkoop sowieso geen motoren met verborgen gebreken die bij mij bekend zijn. Verder kun je de koop wel vergelijken met een particuliere koop, ik werk met zulke kleine marges dat garanties geven ed niet mogelijk is, uiteraard is alles bespreekbaar maar standaard is dit niet het geval. Enige verschil tov kopen bij een particulier is wel dat de motor objectief is nagekeken voor verkoop, dit is uiteraard geen garantie maar wel een goed vertrekpunt.
- Merk: Suzuki
- Aantal Cilinders: 4
- Motorinhoud: 600cc
reneclarisse
5 advertenties
23 jaar actief op het Prikbord