Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Superlieve Beagle Betsy zoekt een heel lief baasje!

N.v.t.
107x bekeken sinds 27 aug. '25
Conditie: Nieuw

Beschrijving

Betsy is een hond die geen goede start gekend heeft in het leven. Ze is jaren als fokteef gebruikt en op de momenten dat ze geen pups had, werd ze gewoon zonder pardon op straat gegooid. Daar at ze mee met een kolonie straatkatten en werd ze dagelijks gevoerd door een dierenliefhebber.

Een aantal weken geleden is er aan dat vreselijke leven een einde gekomen. Ze is van straat gehaald, gecastreerd, van alle honderden teken die ze bij zich droeg ontdaan en in een opvanggezin terechtgekomen. Daar wordt ze nu liefdevol verzorgd tot ze een baasje heeft gevonden.

Betsy ontpopt zich daar als een hele lieve hond die eigenlijk al vanaf dag 1 meedraait in het gezin alsof ze daar al jaren woont. Ze kan het prima vinden met de andere honden en ook zij zijn gek op haar. Ze begrijpt de hondentaal goed en ze spelen graag samen. Ook naar de katten kijkt ze verder niet om.

Je merkt aan haar wel dat ze een zwaar verleden heeft gehad. Ze ziet er lichamelijk ouder uit als dat ze is, heeft lange tepels (wat mogelijk met de tijd wel nog iets bij gaat trekken) en heeft in het verleden vaak oorontstekingen gehad. Nu zijn haar oren gelukkig wel schoon en ondanks dat ze honderden teken bij zich droeg toen ze van straat gehaald werd, heeft ze daar geen tekenziekte aan overgehouden. Ze is wel licht positief bevonden op leishmania. Dit behoeft op dit moment geen behandeling, maar moet wel in de gaten gehouden worden. We denken dat ze ongeveer 5-6 jaar is. 

Betsy is wel duidelijk haar eigen puppy en puberteit aan het inhalen. Ze is heel speels en ondeugend en durft af en toe wel nog eens haar tanden ergens in te zetten. Ze heeft daarbij een lichte obsessie voor vuile sokken en ondergoed. Ook is het een echte Beagle, heerlijk eigenwijs en als er iets te eten te halen valt, staat Betsy vooraan. Ook schroomt ze niet om af en toe haar kop in de vuilnisbak te steken.

Betsy is gek op wandelen en gaat al helemaal uit haar bol op het moment dat je tuig en riem tevoorschijn haalt. Ze loopt netjes mee aan de lijn, maar kan ook prima loslopen. Ze houdt het baasje en de groep goed in de gaten en komt netjes als je haar roept. Wat overigens niet zo is als je de poort open laat staan. Je merkt dat haar straatverleden dan naar boven komt, en ze rustig even op haar gemak een rondje gaat buurten om te kijken of er nog ergens iets te snacken valt. Ze komt gelukkig wel zelf weer terug, maar dit is iets wat in Nederland met het drukke verkeer uiteraard ongewenst en onmogelijk is. Een goed afgesloten tuin is dan ook wel een must voor haar.

Betsy is graag onder de mensen en vindt alleen thuisblijven niet zo leuk. Op camera valt wel te zien dat ze zich erbij neerlegt en rustig gaat liggen slapen als je eenmaal weg bent. Maar zodra ze de kans krijgt, glipt ze mee in de auto om met je mee te gaan. Ze is dan ook gek van autorijden. Vreemde mensen vindt ze wel een tikkeltje spannend en kijkt ze het liefst even de kat uit de boom. Vooral mannen vertrouwt ze niet helemaal en daarbij neemt ze een hele lage houding aan, dus mogelijks is ze in het verleden wel mishandeld geweest door een man. Als ze je eenmaal kent is het een enorme lieverd en knuffelkont en doet ze niets liever dan tegen je aan kruipen of bij je liggen.

Voor Betsy zoeken we een sportieve familie die veel thuis is, lange wandelingen met haar gaat maken en leuke dingen met haar wil ondernemen. De aanwezigheid van een speels hondenvriendje zou wel een plus zijn. Een druk gezin met (jonge) kinderen zou niet helemaal passen in het plaatje wat wij voor ogen hebben voor haar, maar kleinkinderen die af en toe op bezoek komen uiteraard wel.

Ben jij degene bij wie ze oud mag worden?

Betsy verblijft nog in een gastgezin in Zuid-Spanje.

Voor meer informatie of interesse, neem contact op (o.v.v. Betsy) via [email protected] of via WhatsApp op: 0034-621250060.

De adoptie verloopt via Stichting MANOS AMIGAS para animales sin hogar. Alle honden zijn gesteriliseerd of gecastreerd en volledig gevaccineerd, hebben een chip en Europees paspoort. 

De adoptiebijdrage is € 320,- inclusief transport naar Nederland.

 

Algemeen
  • Soort: Beagles, Bassets en Lopende Honden
  • Geslacht: Teef
  • Leeftijd: 5jr.
  • Gechipt: Ja
  • Geregistreerd: Ja
  • Ontwormd: Ja
Advertentienr. 9381310

Ellenjansen

1 advertentie
7 jaar actief op het Prikbord

Stuur een bericht